Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kovinio rengimo centro aplinkosaugos specialistai dalyvavo aplinkosaugos forume

2010-11-26
image

Lapkričio 24 d. Generolo Adolfo Ramanausko Kovinio rengimo centro (ARKRC) Aplinkos apsaugos mokymo skyriaus specialistai dalyvavo Vilniaus miesto Rotušėje vykusiame penktajame Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamame renginyje „Vilniaus aplinkosaugos forumas - 2010".


Forume iš viso dalyvavo apie 30 Vilniaus ir kitų miestų įmonių ir organizacijų atstovai, kurie vykdo aplinkos apsaugos veiklą ir prisideda prie visuomenės aplinkos apsaugos švietimo ir mokymo. Forumo metu vyko seminaras, paroda, buvo demonstruojami gamtosauginiai filmai.


Vienas iš svarbių aplinkos apsaugos politikos įgyvendinimo Lietuvos kariuomenėje uždavinių - karių mokymas aplinkosaugos reikalavimų - tai yra atitinkamo požiūrio į aplinkos saugojimą ugdymas, informacijos teikimas ir mokymas.


Forume dalyvavę Kovinio rengimo centro aplinkosaugos specialistai parengė stendinį pranešimą „Aplinkos apsaugos švietimas ir mokymas Lietuvos kariuomenėje". Kariuomenės atstovai pristatė krašto apsaugos sistemos aplinkos apsaugos mokymo tikslus, uždavinius, aplinkos apsaugos mokymo organizavimą ir vykdymą, aplinkos apsaugos aspektus ir teisinius reikalavimus Lietuvos kariuomenės kasdienei veiklai, mokymams ir pratyboms.


ARKRC Aplinkos apsaugos mokymo skyrius pristatė savo veiklą nuo 1996 m., kuomet ir buvo pradėti organizuoti aplinkos apsaugos kursai ARKRC. Specialistai pateikė kursų klausytojų dinamiką 1996 - 2010 m. laikotarpyje, pristatė aplinkos apsaugos kursus, tikslines klausytojų grupes, mokymo trukmę ir tematiką. Taip pat buvo pateikta informacija apie tarptautinį bendradarbiavimą 1998 - 2010 m. laikotarpyje: tarptautinius aplinkos apsaugos kursus, seminarus užsienio šalių strateginio, operacinio ir taktinio lygmens kariams.


ARKRC aplinkosaugininkų veikla ir informacija sulaukė didelio dėmesio, taip pat kariuomenės specialistai gavo nemažai aktualios informacijos, metodinės medžiagos, užmezgė kontaktus su kitais profesionaliais aplinkosaugos srities specialistais.


ARKRC ateityje planuoja plėsti bendradarbiavimą su Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriumi, kitomis valstybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis aplinkos apsaugos mokymo ir švietimo klausimais.

 


Kovinio rengimo centro informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media