Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Šimkaičių moksleiviai perduoda linkėjimus sveikstančiam kariui

2010-12-02
image

Pusę lapkričio mėnesio Jurbarko rajono Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos moksleiviai rašė laiškus vyresniajam leitenantui Linui Novogreckiui, sunkiai sužeistam per incidentą patruliavimo metu Afganistane. Vaikų laiškuose – linkėjimai greičiau sveikti ir sugrįžti į tarnybą. Laiškai iš Šimkaičių mokyklos Linui bus perduoti artimiausiu metu.

 

Žinia apie surengtą vaikų akciją, sakė Linas, jį sujaudinusi. „Tokie laiškai man yra brangūs. Esu labai sujaudintas. Būtinai kiekvienam atsakysiu ir pasistengsiu apsilankyti Šimkaičių mokykloje“, – pažadėjo Linas.

 

„Moksleiviai noriai ėmėsi rašyti laiškus, daugumai jų tai buvo pirmas kada nors parašytas laiškas“, – sakė mokyklos direktorius Leonardas Zaksas, lapkričio 16 d. perduodamas laiškus Karo prievolės administravimo tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos Teritorinio Tauragės skyriaus vedėjai kpt. Astai Vilavičienei.

 

Kariui bus perduota dešimt gražiausių ir nuoširdžiausių laiškų, kuriuos atrinko patys moksleiviai su mokytojais. Laiškuose moksleiviai rašo kariui linkėjimus pasveikti ir sugrįžti į tarnybą kariuomenėje. „Tas įvykis mus irgi išgąsdino“, – rašoma viename laiškų, „įdomi ir pavojinga Jūsų profesija“ pastebi kitas moksleivis. 

 

„Linkėjimus rašę moksleiviai vienbalsiai tvirtino, kad labiausiai norėtų pamatyti patį Liną, paspausti jam ranką ir išgirsti apie Afganistaną“, – sakė kpt. A.Vilavičienė. 

 

Rugsėjo 23 d. ryte per incidentą Čagčarane, Afganistane, buvo sužeisti du Lietuvos kariai – viršilai Audriui Lužaičiui peršauta plaštaka ir smakras, L. Novogreckiui – plaštaka ir veidas. Abu kariai šiuo metu jaučiasi gerai, A. Lužaičiui taikomas reabilitacinis gydymas, vėliau jis vėl gydysis ambulatoriškai.  L. Novogreckis tęsia ambulatorinį gydimą, po jo – reabilitacija.

 

Parengta pagal Laimio Bratiko (Karo prievolės administravimo tarnyba) tekstą

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media