Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vaidoto bataliono kariai lankėsi Neveronių mokykloje ir apžiūrėjo mokinių piešinių parodą

2010-11-26
image

Lapkričio 25 d. Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Kunigaikščio Vaidoto tiesioginės paramos logistikos bataliono kariai (Rukla, Jonavos r.) mokytojų kvietimu apsilankė Neveronių mokykloje (Kauno r.).

 

Pirmų - ketvirtų klasių mokiniai susipažino su karių tarnyba. Apsilankymo metu, vaikams susidomėjimą sukėlė parodyta karių ginkluotė, ekipuotė ir karių gyvenimą atspindinčios nuotraukos.

 

Mokykloje kariai apžiūrėjo Neveronių mokyklos mokinių piešinius, kuriuose jie stengėsi pavaizduoti savo supratimą apie Lietuvos kariuomenę.

 

„Nuo pat pirmų klasių norisi vaikus supažindinti su Lietuvos kariuomene ir tuo pačiu praplėsti jų pasaulėžiūrą. Galbūt iš šių mokinukų tarpo kuris nors taps šauniu kareiviu ateityje", - kalbėjo viena iš pradinių klasių auklėtojų.
__________________________________________________
Vaidoto batalionas vykdo logistinę paramą ir kovinį logistinį aprūpinimą MPB „Geležinis Vilkas" ir jai priskirtiems kariniams vienetams.


Vaidoto bataliono informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media