Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Sausumos pajėgų vadovybės kariai dalyvavo kalėdiniame projekte Vilniaus Šaltinio pagrindinėje mokykloje

2010-12-03
image

Gruodžio 2 d. šeši Sausumos pajėgų vadovybės kariai dalyvavo kalėdiniame projekte Vilniaus Šaltinio pagrindinėje mokykloje. Renginio metu kariai pasakojo vaikams apie Lietuvos kariuomenę, parodė vaizdo medžiagą, vyresniuosius pamokė rikiuotės elementų, supažindino su kario ekipuote, surengė keletą karinių estafečių.

 

Šaltinio mokyklos auklėtiniai kartu su kitais projekto dalyviais - Baltijos šalių komunikacijos agentūrų grupe ir atstovais iš JAV ambasados - kūrė kalėdinius atvirukus, dovanėles, dekoravo mokyklos patalpas, diskutavo tema „Aš gyvenu pasaulyje be sienų", gamino kalėdinius imbierinius sausainius, žaidė įvairius stalo žaidimus. Vėliau renginio organizatoriai kartu su moksleiviais  apžvelgė projekto rezultatus, pademonstravo sukurtą projekto vaizdo ir foto medžiagą. Renginio pabaigoje visi susėdo prie bendro priešpiečių stalo, čia visi paragavo ir mokinių gamintų sausainių.

 

Šis projektas kariams tuo pačiu ir pažintinis. Kariai bendradarbiavimą su Šaltinio pagrindine mokykla ketina tęsti ir ateityje.

 

Vilniaus Šaltinio pagrindinė mokykla iki 2005 m. vadinosi Vilniaus 4-aja internatine mokykla. Dabar -tai valstybinė internatinė dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla, vykdanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių kalba. Mokyklos veiklos tikslas - plėtoti dvasines, intelektines ir fizines asmens galias, ugdyti kūrybingą, atsakingą pilietį, įgijusį bendrąsias ir esmines dalykines kompetencijas, būtinas tolesniam mokymuisi, profesinei karjerai ir savarankiškam gyvenimui. Mokykloje mokosi virš pusantro šimto moksleivių nuo 3 iki 16 metų. Dauguma jų yra iš asocialių šeimų, našlaičiai ar su tam tikra negalia.

 

Didžioji dalis mokyklos auklėtinių gyvena mokyklos bendrabutyje, į namus (jei turi) sugrįžta tik savaitgaliais ir atostogų metu.

 

Daugiau apie mokyklą http://www.saltinio.vilnius.lm.lt/Apie.html


Kapitonas Mindaugas Neimontas, Sausumos pajėgų vadovybės viešųjų ryšių karininkas, mob. tel. 8 640 45 380.

 

S. Matonienės, plk. ltn. Stephen E. Timmons (JAV) nuotr.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media