Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Tarptautinėse narkotikų paieškos čempionate geriausiai pasirodė Karo policijos kinologų komanda

2011-09-30
image

Vilniuje rugsėjo 28–29 d. vykusiame IV atvirame tarptautiniame narkotinių medžiagų paieškos su tarnybiniais šunimis čempionate, kurį organizavo Valstybės sienos pasaugos tarnyba prie VRM, Lietuvos kariuomenės Karo policijos kinologai užėmė pirmąją vietą komandinėje įskaitoje.


Čempionate dalyvavo 13 komandų, atstovaujančių kinologijos centrams iš Lietuvos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos ir Rusijos. Varžybų dalyviai – kinologai ir augintiniai – varžėsi keturiose rungtyse: asmenų, patalpų, transporto priemonių ir bagažo apieškos.


Karo policijai čempionate atstovavo srž. Ingrida Plečkaitytė su tarnybiniu šunimi Maja S Policaini Zach ir srž. Sigita Bacevičiūtė su keturkoja Meira.


„Dalyvavimas tokiose ir panašiose varžybose padeda kinologams tobulėti. Tai buvo puiki galimybė išbandyti save, įvertinti tarnybinių šunų parengimo lygį ir pasidalinti patirtimi su geriausiais narkotikų paieškos specialistais, kinologais iš Lietuvos ir kitų valstybių“, – sakė srž. I. Plečkaitytė.


Čempionate, kuriamiem daugiausiai dalyvavo vidaus tarnybų pareigūnai, Karo policijos atstovai dalyvavo svečių teisėmis.

 

Karo policijos S5 sk. CKB specialistė srž. Jūratė Masiulienė

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media