Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Grįžo misiją Afagnistane baigę Lietuvos kariai

2011-11-25
image

 

Vaizdo medžiaga

Fotogalerija

 

 

,,Sveiki, brangieji, mes jau namuose!" - šiais žodžiais PAG-13 vadas pulkininkas Nerijus Stankevičius pasveikino grįžusių iš Afganistano karių sutikti atvažiavusius tarnybos draugus ir karių pasiilgusius artimuosius. 

 

Nors Šiaulių aerodrome nusileidus lėktuvui karių laukė nuobodi patikros procedūra, nei grįžusieji, nei sulaukusieji neslėpė savo jausmų ir emocijų: žmonos liejo džiaugsmo ašaras, vaikai puolė į glėbį tėčiams, kurie žmonų ir vaikų atžvilgiu rodė neįprastą švelnumą. Kariai sugrįžusiems kolegoms tvirtais rankų paspaudimais ir broliškais apsikabinimais tarsi kalbėjo: ,,Sveiki sugrįžę į Lietuvą!"

 

Karaliaus Mindaugo mechanizuotasis pėstininkų batalionas dabar jau visa sudėtimi vykdys parengties taikos meto užduočių vykdymui išlaikymą, individualių kario įgūdžių formavimą ir tobulinimą bei pasirengimo tarptautinėms operacijoms palaikymą.

 

L. e. Mindaugo MPB Viešųjų ryšių karininko pareigas kapitonė Tatjana Ramonienė

                                                                                                                                                                                                     )

 

Nuotraukos Antano Gedrimo (KOP).

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media