Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokykla ir Vytauto Didžiojo karo muziejus pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2011-11-30
image

Lapkričio 29 d. Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas plk. Albertas Dapkus ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktorius plk. Kęstutis Kuršelis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

 

Šia bendradarbiavimo sutartimi įtvirtinta graži ilgametė draugystė. Buvo susitarta glaudžiai bendradarbiauti rengiant ir įgyvendinant bendrus socialinius ir kultūrinius projektus, organizuojant  kilnojamąsias ir virtualias parodas.

 

Sutartis buvo pasirašyta Lietuvos kariuomenės mokykloje šalia nuolatinės memorialinės ekspozicijos, skirtos tarpukario Lietuvos kariuomenės vadui Divizijos generolui Stasiui Raštikiui.

 

Po sutarties pasirašymo abiejų šalių atstovai dar kartą apžiūrėjo mokyklos Didžiąją salę, kurios ekspoziciją papildė dar du restauruoti paveikslai iš Vytauto Didžiojo karo muziejaus fondų. Tai XX a. 3–4 dešimtmečio dailininko P. Kalpoko paveikslai: „Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas“ ir „Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas“ .

 

„Bendradarbiavimas vyko ir anksčiau, tačiau mes turime vis naujų sumanymų ir idėjų. Džiugu, kad esame visada laukiami muziejaus renginiuose, parodų pristatymuose ir konferencijose“, – teigė Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas plk. A. Dapkus.


Irena Skuodienė, Lietuvos kariuomenės mokykla
Nuotraukų aut. – št. srž. Laisvūnas Vizbaras

2012-03-01 20:10

ktovtdgweg

ZdYxM0 pkvjmzkoiiyx
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media