Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokykloje - pažintinė ekskursija moksleiviams

2011-11-29
image

Lapkričio 28 d. Lietuvos kariuomenės mokykloje Kaune lankėsi daugiau nei 200 moksleivių iš Kauno miesto mokyklų. Dauguma ekskursijoje dalyvavusių moksleivių – iš Kauno Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos. Ši ekskursija – tai dovana už gražiausius piešinius, kuriuos kariams Lietuvos kariuomenės dienos proga nupiešė ir padovanojo šios mokyklos pradinių klasių moksleiviai.

 

Ekskursijos metu moksleiviams buvo parodytas filmas apie Lietuvos kariuomenę „Kario keliu“, Lietuvos kariuomenės mokyklos prezentacija, pristatyta kario žygio ekipuotė. Vyresniųjų klasių moksleiviams iš Kauno miesto „Nemuno“ mokyklos Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai pristatė bazinius karinius mokymus, kario savanorio tarnybą. Po pristatymo moksleiviai buvo „egzaminuojami“, t.y. jiems buvo pateikti klausimai kariuomenės tema. Teisingai atsakiusiesiems į klausimus buvo įteikti žurnalai „Karys“ ir užduočių knygelės „Mato nuotykiai kariuomenėje“.

 

Didžiausią įspūdį moksleiviams padarė ginklų paroda ir Lietuvos kariuomenės mokyklos teritorijoje esanti 25 m uždaroji šaudykla. Paskui suorganizuota apžvalginė ekskursija po Lietuvos kariuomenės mokyklos teritorijoje esantį istorinį paveldo objektą – Kauno tvirtovės I bateriją. Taip pat mokiniams pristatytas karinis kliūčių ruožas, įrengtas pagal NATO standartus. Po ekskursijos moksleiviai buvo pilni įspūdžių, įgiję naujų žinių.

 

Lietuvos kariuomenės dienos proga šiais metais ekskursijose po Lietuvos kariuomenės mokyklą ir Lietuvos kariuomenės mokyklos Kazlų Rūdos poligoną sudalyvavo daugiau kaip 600 moksleivių.

 

S5 skyriaus viršininkė kpt. I. Klenauskiene

Nuotr. aut. – št. srž. Laisvūnas Vizbaras

2017-03-14 16:05

Fantine

This is just the pecefrt answer for all forum members
2015-11-26 13:01

Stephen

The hosnety of your posting shines through
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media