Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai su šventėmis pasveikino vaikus

2011-12-27
image

Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės štabo kariai su šv. Kalėdomis pasveikino Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų laikino apgyvendinimo namuose gyvenančius vaikus. Gruodžio 23 d. rinktinės štabo kariai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų laikino apgyvendinimo tarnyboje ir su šv. Kalėdomis pasveikino ten gyvenančius vaikus.

 

„Laikino apgyvendinimo namuose šiuo metu gyvena apie 70 žmonių - vieni su šeimomis, kiti -vieniši žmonės, neturintys gyvenamojo būsto ir neišgalintys jo įsigyti. Dauguma žmonių laukia eilėje dėl socialinio būsto gavimo, tačiau šiuo metu jų yra suteikiama labai ribotai", - pažymėjo socialinio darbo organizatorė Danutė Bogušienė. „Džiugu, kad Jūs aplankėte mus ir suteikėte mažytę laimės akimirką čia gyvenantiems vaikams", - džiaugėsi socialinio darbo organizatorė.

 

„Artėjančios šventės priverčia mus visus susimąstyti apie kitų žmonių likimus, jų netektis ir pasidalinti savo gerumu su kitais. Juk tai nieko nekainuoja, tereikia tik mažo lašelio širdies", - savo mintimis pasidalijo rinktinės vadas majoras Egidijus Budraitis.

 

KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė atkurta 2011 m. spalio 3 d., jos štabas yra įsikūręs Šiauliuose.  Nuo 2012 metų pradžios rinktinę sudarys rinktinės štabas ir septynios Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose, Kelmėje, Joniškyje ir Pakruojyje dislokuotos kuopos, kurios bus perimtos iš KASP Žemaičių apygardos 3-iosios ir KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinių.  Rinktinė tęs 1996-2001 m. veikusios Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės tradicijas.

 

 Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų laikino apgyvendinimo namai - rinktinės štabo kaimynai, todėl tikimasi, jog šios įstaigos lankymas taps gražia kasmetine tradicija puoselėjant žmogiškąsias vertybes.

 

Kpt. Alfonsas Bičkus, KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės Ryšių su visuomene skyriaus viršininkas

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media