Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kęstučio bataliono kariai kartu su jaunaisiais bičiuliais dėkojo už 2011 metus

2011-12-23
image

Gruodžio 23 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione vyko metų padėkos diena. Šventiniame renginyje kartu su kariais dalyvavo ir bataliono globojama Viešvilės vaikų globos namų šeimyna „Draugystė".
 
Padėkos diena prasidėjo šventine rikiuote. Jos metu kariams buvo suteikti aukštesni kariniai laipsniai, pasižymėjusieji kariai paskatinti bataliono vado padėkomis.

 

Po rikiuotės Šv. Martyno koplyčioje buvo aukojamos Šventosios Mišios. „Reikia neužmiršti su artimaisiais dalintis ne tik materialiomis dovanomis, bet ir didžiausia dovana - bendravimu, buvimu kartu", - šie kapeliono majoro  Remigijaus Monstvilo žodžiai tapo dienos leitmotyvu.
 
Po mišių renginys persikėlė prie bendro advento stalo, kur visus susirinkusiuosius, linkėdamas šilumos bei dvasinės ramybės, pasveikino Kęstučio bataliono vadas pulkininkas leitenantas Algimantas Misiūnas, kapelionas majoras Remigijus Monstvilas.
 
Viešvilės vaikų globos namų „Draugystė" šeimynos auklėtiniams buvo įteiktos dovanos, nupirktos už batalione vykusios akcijos metu suaukotus pinigus. Ne mažiau malonių emocijų vaikai patyrė „paženklinus" juos kepuraitėmis su bataliono simbolika, padovanojus dėžę žaislų, surinktų batalione vykusios akcijos„Padovanok žaislą" metu. Taip pat mažieji bičiuliai vaišinti vaisiais ir saldumynais. Atsidėkodami mažieji draugai batalionui padovanojo pačių pagamintą kalėdinę puokštę bei eilėmis pasveikino artėjančių žiemos švenčių proga.

 

Padėkos diena Kęstučio batalione organizuojama jau keletą metų. Tai tapo savotiška žmogiškumo bei gerumo švente, kai suvokiama, jog duoti kitam yra daug nuostabiau nei pačiam gauti. Šia proga prisimenami per metus nuveikti darbai, padėkojama už praėjusius metus.

 

Kęstučio batalionas su Viešvilės vaikų globos namų šeimyna „Draugystė" draugauja nuo 1994 metų. Per šį gana ilgą laikotarpį užsimezgė abipusė draugystė. Vaikų globos namų auklėtiniai dalyvauja beveik visuose renginiuose, organizuojamuose bataliono dislokacijos vietoje. Be mažųjų draugų batalione neįsivaizduojamos tokios šventės kaip vaikų gynimo diena, Užgavėnės ar padėkos diena, kitos šventės, kuriose vaikai yra ne tik svečiai, bet ir sudalyvauja bendrose šventinėse meninėse programose. Nenutrūkstamas ryšys, rūpestis vaikų nūdiena, organizuojamos gerumo akcijos, kariai bent taip gali prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo vaikų širdyse.
 
Kęstučio bataliono informacija

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media