Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vaidoto bataliono kariai prie bendro Kūčių stalo

2011-12-23
image

Gruodžio 23 dieną Kunigaikščio Vaidoto tiesioginės paramos logistikos batalione (TPLB, Jonavos r., Rukla) lankėsi Ruklos „Carito" atstovai. Vaidoto bataliono kariai ir svečiai susėdo prie bendro Kūčių stalo.

 

Ruklos įgulos kapelionas kpt. Saulius Noretas palaimino karius, palinkėjo stiprybės, dvasinės ramybės ir padėkojo kariams už jų vaišingumą. Po kapeliono sveikinimo bataliono vadas plk. ltn. Sigitas Mundris taip pat pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis. Palinkėjo ištvermės, sveikatos, drąsos ir sąžiningos tarnybos Tėvynės labui ir įteikė karių surinktas aukas Ruklos „Carito" centrui.

 

Kariai su „Carito" atstovais dalijosi Kučių duona ir ragavo patiekalus.

 

Kiekvienais metais Vaidoto batalione vyksta suėjimas prie bendro Kūčių stalo, kur kariai ir darbuotojai gali pabūti bendrai kaip didelė ir darni šeima. Artėjančios šventės suteikia mums galimybę atsigręžti atgal, įvertinti savo darbą bei pastangas, pagalvoti apie naujus planus ir prisisminti artimuosius.


Vaidoto bataliono informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media