Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokykloje – Tarptautinio instruktoriaus kurso baigimo ceremonija

2013-05-31
image

Gegužės 29 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko Tarptautinio instruktoriaus kurso kareiviams ir puskarininkiams baigimo ceremonija. Mėnesio trukmės kursą sėkmingai baigė visi dešimt jame dalyvavusių karių: po tris karius iš Lietuvos, Armėnijos, Gruzijos ir vienas karys iš Moldovos. Kursas vyko anglų kalba.

 

Iškilmingoje pažymėjimų ir kvalifikacinių ženklų įteikimo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas pulkininkas Albertas Dapkus, Moldovos Respublikos Ambasados Lietuvoje nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus patarėjas Victor Nicolae, Lietuvos kariuomenės mokyklos vadovybė, personalas.

 

Geriausiu Tarptautinio kurso kursantu išrinktas seržantas Varuzhan Andreasyan iš Armėnijos. Karys už pavyzdingą mokymąsi ir iniciatyvumą buvo apdovanotas Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininko padėka ir suvenyru. Visiems kursą baigusiems kariams buvo įteikti pažymėjimai ir kvalifikaciniai ženklai.

 

Pagrindinis Tarptautinio instruktoriaus kurso tikslas - suteikti į kursus atvykusiems kareiviams ir puskarininkiams žinių ir įgūdžių, reikalingų planuojant ir rengiant karines pratybas.

 

Kurso teoriniai ir praktiniai užsiėmimai vyko Lietuvos kariuomenės mokykloje bei mokyklai priklausiančiame Kazlų Rūdos poligone. Kursą vedė Lietuvos kariuomenės mokyklos Puskarininkių mokyklos instruktoriai. Kursantai buvo supažindinti su karinio rengimo pagrindais, mokomi organizuoti ginkluotės ir šaudybos, mūšio ir fizinio rengimo pratybų. Tarptautinio instruktoriaus kurso kariai savaitgaliais buvo supažindinami su Lietuvos istoriniu ir kultūriniu paveldu.

 

LKM informacija

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media