Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Algirdo batalione – šeimų šventė

2014-09-28
image

Rugsėjo 26 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai ir jų artimieji kartu susirinko Algirdo bataliono teritorijoje į bataliono šeimų šventę. Tokio pobūdžio renginiai batalione organizuojami kiekvienais metais. Pagrindinis tikslas - suburti batalione tarnaujančius karius, jų šeimos narius bei artimuosius. Aktyviai bei turiningai praleisti laisvalaikį, pabendrauti neoficialioje aplinkoje.

 

Penktadienio popietę Algirdo bataliono stadione susirinko gausus karių ir jų artimųjų būrys. Diena prasidėjo nuo trumpo pristatymo apie Lietuvos kariuomenę bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotąjį pėstininkų batalioną. Visus susirinkusius pasveikino bataliono štabo viršininkas mjr. Ernestas Gaigalas. Štabo viršininkas dėkojo karių artimiesiems už jų itin reikalingą paramą, palaikymą ir supratimą, bei linkėjo praleisti turiningai laiką Algirdo batalione. Šia proga buvo apdovanoti labiausiai pasižymėję bataliono kariai.

 

Jau tradicine švente tapusiame renginyje, jos dalyviai aktyviai varžėsi tarpusavyje įvairiose rungtyse, galėjo stebėti bataliono padalinių parodomąsias programas, susipažinti su karių naudojama ginkluote ir technika, o galiausiai patys išbandyti save kariniuose - sportiniuose žaidimuose, „protų mūšyje", pasitikrindami ir akies taiklumą ir rankos stiprumą bei vikrumą. Mažiausiems šventės dalyviams pasisekė labiausiai, jų šventė vyko po bataliono stadione, kur jų laukė įvairių batutų gausa, kareiviška košė, bei pasivėžinėjimas šarvuočiu M113 ir visureigiu HMMWV.

 

„Renginys tikrai pavykęs, tai rodo susirinkusiųjų gausa. Tai yra proga, kai Algirdo bataliono kariai gali parodyti savo karišką profesiją ir leisti pasijusti kario vietoje savo artimiesiems ir draugams. Tikėkimės jog kitais metais susirinks dar daugiau karių ir jų artimųjų"- kalbėjo II-osios mechanizuotosios pėstininkų kuopos vadas kapitonas Egidijus Čiulada.

 

Renginio pabaigoje buvo išrinkti ir apdovanoti rungčių ir „protų mūšio" nugalėtojai ir kaip pridera čia niekas neprilygo jaunajai kartai. Jaunimas įrodė, kad jiems priklauso ateitis ir dominavo visose rungtyse.

 

Šių metų šeimų šventėje susirinko apie 500 dalyvių, tai buvo gausiausia iš visų vykusių šeimų švenčių Algirdo bataliono istorijoje. Renginio metu artimieji galėjo pamatyti ir įsitikinti kokia įdomi ir sudėtinga kario tarnyba, o jų nuoširdus dėmesys ir supratimas įkvėpė karius dar geriau tarnauti Tėvynės labui.

 

Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono S5 skyriaus viršininkas kapitonas Ričardas Kazlauskas, 8-676-06192

 

Nuotraukų autorė - vyresnioji eilinė Viktorija Sinkevičienė

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media