Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės ir Sausumos pajėgų vadų vizitas Kęstučio batalione

2014-10-29
image

Spalio 28 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione lankėsi Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas ir Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika.

 

Atvykimo tikslas - susipažinti su esama bataliono situacija, statusu ir iššūkiais. Pagrindiniai, svečius dominantys klausimai buvo personalas,  technika ir ginkluotė, kovinis rengimas bei problematinės sritys. Kariuomenės ir Sausumos pajėgų vadai apsilankė technikos parke, kur apžiūrėjo turimą bataliono techniką ir ginkluotę, probleminius objektus. Kareivinėse vadams buvo pristatyta karių gyvenimo sąlygos ir buitis. Bataliono štabo viršininkas vykdantis vado funkcijas majoras Antanas Jonušauskas personaliai pristatė padalinių vadus ir štabo skyrių viršininkus. Taip pat pristatė planuojamą bataliono plėtrą ateities planus, užduotis ir vizijas.

 

Kęstučio bataliono informacija

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media