Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Susitikimas su pirmaisiais Lietuvos kariuomenės „ambasadoriais“

2015-04-29
image

Balandžio 28 d. krašto apsaugos ministerijoje vyko susitikimas su žinomais Lietuvos visuomenės veikėjais, išreiškusiais norą prisidėti prie Lietuvos kariuomenės ir pačių karių gyvenimo nušvietimo.

 

„Šiuo susitikimu siekiame aptarti esamą saugumo situaciją ir ką mes kartu galime pakeisti. Svarbus bendras visų supratimas apie krašto apsaugą, todėl norime išklausyti ir pasidalyti patirtimi, kaip to pasiekti", - susitikimo metu kalbėjo ministras J. Olekas.

 

Ministras susirinkusiems papasakojo apie Lietuvos gynybos finansavimą, kovinių pajėgumų stiprinimą. Susitikimo dalyviai išklausė Lietuvos kariuomenės pristatymą apie informacinį karą, pasidalijo mintimis apie galimybę prisidėti prie krašto apsaugos stiprinimo.

 

Susitikime naujieji kariuomenės ambasadoriai apsvarstė įvairius galimus pilietiškumo ir patriotiškumo skatinimo būdus, kaip vieną jų įvardindami „Pasisveikink su kariu". Tai tik žmonių noro reikalaujanti idėja, kuria visi kviečiami pasisveikinti su gatvėje sutiktu Lietuvos kariu. Visas kitas aptartas idėjas ambasadoriai platins tolesniuose susitikimuose, kurie vyks jau ir kitą savaitę.

 

Susitikime dalyvavo pramogų verslo atstovai Arūnas Valinskas, Saulius Urbonavičius-Samas, Martynas Starkus, Vytaras Radzevičius, lenktynininkas Benediktas Vanagas, muzikantai Gabrielius Svaras Liaudanskas, Vaidotas Baumila, grupės „Skylė" nariai Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius, žurnalistas Rimvydas Valatka, profesorius Alfredas Bumblauskas, signatarai Algirdas Kumža, Saulius Pečeliūnas, Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

 

Kariuomenės ambasadoriais sutiko tapti ir matomumą ir patriotiškumą visuomenėje skatinti sutiko Inga Valinskienė, Maksas Melmanas iš grupės „Biplan, Marijonas Mikutavičius, , žurnalistai Dovydas Pancerovas ir Andrius Tapinas, krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Paulius Jankūnas, taip pat visuomenės veikėjas Algis Ramanauskas, disko metikas Virgilijus Alekna ir kt.

 

Nuotr. aut. - Alfredas Pliadis

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media