Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policininkai stiprina bendradarbiavimą su Vilniaus 5-uoju policijos komisariatu

2015-05-27
image

Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karo policininkai nuo gegužės 26 d. pradėjo vykdyti bendrą patruliavimą su Vilniaus 5-ojo policijos komisariato policijos pareigūnais. Patruliuojant kartu su policijos pareigūnais, užtikrinama viešoji tvarka Viršuliškių ir Justiniškių mikrorajonuose dislokuotų karinių dalinių prieigose ir užkertamas kelias vagystėms iš karinių teritorijų. Taip pat bendra Karo policijos ir policijos veikla prisideda prie bendros nusikaltimų prevencijos Vilniaus mieste, kuriame gyvena karių šeimos.

 

Karo policija planuoja periodiškai vykdyti panašaus pobūdžio veiklą Vilniuje. Jau kurį laiką sėkmingai vyksta bendradarbiavimas su Kauno rajono Panemunės policijos komisariato pareigūnais. Bendradarbiavimas su policijos pareigūnais padės karo policininkams integruotis į visuomenę, užsitikrinti jos pasitikėjimą, įgyti daugiau patirties veikiant įvairiose situacijose.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media