Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policininkai Latvijoje tobulino asmenų apsaugos įgūdžius

2015-08-28
image

Karo policijos kariai rugpjūčio mėnesį (08.10–21) dalyvavo asmenų apsaugos pratybose Latvijos Respublikoje. Pratybas organizavo Latvijos karo policija, jų tikslas - tobulinti asmenų apsaugos įgūdžius ir pasidalyti sukaupta Lietuvos ir Latvijos karo policininkų patirtimi, įgyta vykdant kasdienines užduotis ir per tarptautines operacijas. Latvijoje karo policininkai vykdo šalies prezidento, aukščiausios politinės vadovybės ir svarbių valstybės svečių apsaugą.


Per pirmą pratybų savaitę buvo vykdomos kovinio šaudymo ir ekstremalaus vairavimo pratybos. Per kovinio šaudymo pratybas buvo siekiama atkurti realiai vykusių įvykių scenarijų ir išnaudoti aplinkos faktorius. Pratybos apėmė šaudymą iš
įvairių padėčių su kliūtimis, iš nestabilių padėčių, šaudybą ir ginklo valdymo testus esant dideliam fiziniam ir  psichologiniam krūviui. Per ekstremalaus vairavimo pratybas kariai treniravosi įveikti kliūtis dideliu greičiu ir priešo atakos sąlygomis, taip pat užtikrinti svarbaus asmens saugumą.

Per antrą pratybų savaitę buvo vykdomos asmenų apsaugos užduotys apleistame kariniame miestelyje su išplėtota taktinių pratybų infrastruktūra. Visų mokymų scenarijai buvo parengti remiantis Latvijos karo policijos patirtimi vykdant tarptautinę operaciją Afganistane.

 

Lietuvos karo policininkai pristatė naudojamą ginkluotę, ryšio įrangą ir  ekipuotę Skrundos mokymo centre sovyklaujantiems vaikams.

 

Karo policija nuolatos tobulina asmenų apsaugos įgūdžius taktinėse pratybose Lietuvoje ir užsienyje, bendradarbiauja su Vadovybės apsaugos departamentu ir teikia paramą renginių metu. Karo policijos kariai 2010-2015 metais vykdė Specialiosios misijos vadovo apsaugą tarptautinėje operacijoje Afganistane. 

 

Kpt. Martyno Vilimo informacija

 

Karo policijos nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media