Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Sausumos pajėgų vadas dalyvavo kasmetinėje Europos Sausumos pajėgų vadų konferencijoje

2015-10-29
image

Spalio 26 – 28 d. Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas gen. mjr. Almantas Leika dalyvavo Jungtinių Amerikos Valstijų sausumos pajėgų Europoje ir jų vado gen. ltn. Beno Hodžeso organizuotoje 23-oje kasmetinėje Europos Sausumos pajėgų vadų konferencijoje Weisbadeno mieste, Vokietijoje.

Šiemet  konferencijos tema buvo „Stipri Europa!“ (angl. Strong Europe !). Renginyje dalyvavo NATO, Europos Sąjungos ir kitų Europos valstybių Sausumos pajėgų vadai iš 40-ies šalių. Renginio metu Sausumos pajėgų vadams buvo pristatyta saugumo situacija įvairiuose Europos regionuose, o susitikimo pabaigoje konferencijos dalyviai aptarė NATO priemonių plano, priimto NATO viršūnių susitikimo Velse 2014 metais, įgyvendinimą.

„Tai buvo puiki galimybė aptarti iššūkius, su kuriais susiduriame dabar, ir ateities planus, aktualius klausimus ir jų sprendimo būdus bei pasidalinti mintimis apie operacijas, kurios laukia užtikrininant saugumą dabartinėmis geopolitinėmis sąlygomis Europoje“, – apie šio renginio vertę sakė gen. mjr. A. Leika.

 

SP informacija

 

Konferencijos organizatorių nuotrauka

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media