Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės vadas ir vyriausiasis puskarininkis suteikė seržanto majoro karinius laipsnius

2016-05-27
image

2016 m. gegužės 25 d. Krašto apsaugos ministerijos Baltojoje salėje Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas ir Lietuvos kariuomenės vyriausiasis puskarininkis srž. mjr. Dainius Snarskis iškilmingai suteikė aukščiausius puskarininkių seržanto majoro karinius laipsnius. Tokia ceremonija, kai Lietuvos kariuomenės vadas ir vyriausiasis puskarininkis suteikia seržanto majoro karinius laipsnius, surengta pirmą kartą, siekiant skatinti kareivius (jūreivius) ir puskarininkius siekti karjeros, parodyti glaudų vado ir vyriausiojo puskarininkio bendradarbiavimą, kurie yra viena komanda. Ceremonijoje dalyvavo kariuomenės pajėgų, dalinių vadai ir vyriausieji puskarininkiai, kuriems pavaldūs aukščiausią karinį laipsnį gaunantys puskarininkiai.

 

Šiais metais suteikti septyni seržanto majoro kariniai laipsniai, parodantys puskarininkių pripažinimą karinėje bendruomenėje. Tai patvirtina, kad Lietuvos kariuomenės puskarininkiai yra ne tik „kariuomenės stuburas“, bet ir „tiltas“ tarp kareivio (jūreivio) ir karininko.

 

Kariuomenės vadas savo kalboje pabrėžė puskarininkių pasiaukojimą ir svarų indėlį į Lietuvos kariuomenės parengtį. Suteikus aukščiausią seržanto majoro laipsnį, kariuomenės vadas paminėjo, kad tai sunkaus darbo, pasiaukojimo ir asmeninio laiko skyrimo vardan kareivio profesionalumo ir kokybės užtikrinimo pavyzdys. Baigdamas savo kalbą, gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas pasveikino „ką tik iškeptus“ seržantus majorus ir palinkėjo jiems, taip pat jų artimiesiems toliau nepriekaištingai tarnauti Tėvynei.

 

Lietuvos kariuomenės vyriausiasis puskarininkis srž. mjr. Dainius Snarskis savo kalboje pasveikino seržantus majorus ir jų artimuosius. Paminėjo, kad pripažinimas Lietuvos kariuomenėje matuojamas ne tik atlyginimu ir aukštesniu kariniu laipsniu, kuris yra didžiulės patirties ir žinių rodiklis, bet ir perduodant atsakomybę už karius.

 

Po ceremonijos kolegos ir artimieji galėjo pasveikinti seržanto majoro karinius laipsnius gavusius puskarininkius.

 

Nuoširdžiai sveikiname srž. mjr. Vygintą Grobą, srž. mjr. Aidą Kreivį, srž. mjr. Vilmantą Maselską, srž. mjr. Algirdą Nakvosą, srž. mjr. Ramūną Paulavičių ir srž. mjr. Tomą Saveiką, gavusius aukščiausią puskarininkių karinį laipsnį.

 

Giedrės Maksimovicz nuotraukos 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media