Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Geriausio Sausumos pajėgų pėstininkų skyriaus varžybose puikiai pasirodė Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai

2016-08-29
image
Rugpjūčio 23 -  26 d. Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone ir Jonavos bei Kaišiadorių rajonų apylinkėse vyko Geriausio Sausumos pajėgų pėstininkų skyriaus varžybos, kuriose dalyvavo 8  Sausumos pajėgų padalinių skyriai iš Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas", Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų.

 

Svečių teisėmis varžybose dalyvavo Latvijos, Lenkijos, Portugalijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenių pėstininkų skyriai. Pirmą kartą į varžybas atvyko  nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai ir skyrius iš Portugalijos.

 

Šių metų  varžybose Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono 1 inžinerijos kuopos kovinių inžinierių skyrius, vadovaujamas skyriaus vado srž. Vytauto Kriaučiūno,  užėmė 2-ąją vietą ir pasirodė geriausiai tarp padalinių iš Lietuvos. Kovinių inžinierių skyrius  nusileido vien mūsų kaimynams latviams, kaip ir pernykštėse varžybose iškovojusiems pirmą vietą.

 

Inžinierių skyrių sudaro jo vadas srž. Vytautas Kriaučiūnas, gr. Vaidas Galeckas, gr. Eimantas Augūnas, vyr. eil. Vytauto Čereškevičius, vyr. eil. Dariaus Sabaliauskas, eil. Juozas Babilius, eil. Šarūnas Andriulaitis, eil. Lukas Paukštelis. Po  varžybų srž. Vytautas Kriaučiūnas sakė: „Varžybos buvo fiziškai sunkios, reikėjo daug eiti, kai kur bėgti, užduotys, nors ir labai įdomios, bet irgi ne iš lengvųjų,  tačiau vyrai mane nustebino vidine motyvacija, kurios dėka mes ir nugalėjom". Geriausiam skyriui atiteko ne tik garbė, bet ir specialiai šiam renginiui pagaminta pereinamoji taurė. Pirmiausia nugalėtojus pasveikino Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono vadovybė. Bataliono vadas mjr. Ramūnas Jurskis pasidžiaugė aukštais karių pasiekimais ir įteikė jiems atminimo dovanas.

 

Sausumos pajėgų Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Štabo S5 skyriaus CKB vyresnysis specialistas št. srž. Dainius Kalikauskas

Nuotraukų autoriai - srž. mjr. Eglandas Višinskas ir vrš. Gintautas Mauricas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media