Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo akademijoje – Baltijos gynybos koledžo viršininko vizitas

2016-08-31
image
Rugpjūčio 31 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje lankėsi ir susitiko su jos vadovybe Baltijos gynybos koledžo (BALTDEFCOL) viršininkas gen. mjr. Andis Dilansas (Andis Dilāns).

 

Svečiui buvo pristatyta Lietuvos karo akademija ir jos veikla, kariūnų ir karininkų studijos šioje aukštojoje mokykloje. Gen. mjr. Andis Dilansas domėjosi Lietuvos ir užsienio šalių karininkams organizuojamais karjeros kursais - Vadų ir jaunesniųjų štabo karininkų, Vytauto Didžiojo karininkų, Oro pajėgų štabo karininkų kursų veikla.

 

Akademijos kariūnai ir karininkai aktyviai dalyvauja užsienio šalių organizuojamose tarptautinėse savaitėse, kitų šalių kariai lankosi Lietuvos karo akademijoje. Dalyvaudami tarptautiniuose susitikimuose ir būdami daugiakultūrėje aplinkoje, Lietuvos kariai susipažįsta su kitų šalių karininkų rengimo programomis, įgyja naujos patirties.

 

K. Dijoko nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media