Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuva perka papildomą partiją modernizuotų automatinių ginklų G-36 KA4M1 ir 40 mm. granatsvaidžių

2016-08-29
image

Krašto apsaugos ministerija pasirašė sutartį su Vokietijos bendrove „Heckler & Koch GmbH" dėl dar vienos partijos automatinių šautuvų G-36 įsigijimo.  Pagal ją už 12,5 mln. eurų  bus įsigyta automatinių šautuvų G-36 ir povamzdinių 40 mm. granatsvaidžių HK269. Visi ginklai Lietuvą pasieks per 2017 metus.

 

„Įsigydami papildomą partiją Lietuvos kariams puikiai pažįstamą ir užsirekomendavusį G-36, Lietuvos kariuomenėje išlaikome vieno pagrindinio šaulio ginklo tipą," - sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

 

Atsižvelgiant į Lietuvos karių pastabas ir rekomendacijas eksploatuojant šiuo metu Lietuvos kariuomenėje naudojamus G-36, įsigyjami ginklai bus patobulinti.  Bus modifikuotos buožės, vamzdžio apsodas ir taikikliai. Modernizuotas ginklas bus vadinamas G-36 KA4M1.

 

Naujieji 40 mm povamzdiniai granatsvaidžiai HK269 nuo šiuo metu naudojamų skiriasi tuo, kad galės būti užtaisomi vamzdį atidarant į abi puses - iki šiol turėti atsidarydavo tik į vieną pusę.

 

Gamintojo nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media