Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2016 - 08) naujienų archyvas

Pratybose „Ugninis griausmas 2016“ dalyvaujantiems portugalams trūksta nebent daugiau saulės
2016-08-07
img

Šiuo metu didžiuosiuose Lietuvos poligonuose vykstančiose tarptautinėse pratybose „Ugninis Griausmas 2016", dalyvauja kariai iš įvairių NATO valstybių - JAV, Vokietijos, Latvijos ir saulėtosios Portugalijos. Šios pietų Europos šalies kariai, kartu su Lietuvos artileristais petys į petį kaunasi kartu - pratybų metu jų haubicų šūviai tiksliai skrieja į taikinius ir sausumoje, ir jūroje.

null
Paskirtas naujas Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos vadas
2016-08-05
img

Rugpjūčio 5 d. Karininių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje Kaune vyko vado pasikeitimo ceremonija – naujuoju Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos vadu paskirtas pulkininkas leitenantas Aras Rimkus.

null
Baltijos šalių karinių oro pajėgų kariai treniravosi išgyvenimo jūroje pratybose „Baltic Bikini 2016
2016-08-04
img

Rugpjūčio 1-5 d. Lietuvos teritoriniuose vandenyse Baltijos jūroje vyko tarptautinės pratybos „Baltic Bikini 2016“. Pasak pratybų organizatorių, pratybose buvo tikrinamos ir vykdomos įvairios procedūros orlaivio avarijos atveju, o Lietuvos, Latvijos ir Estijos karinių oro pajėgų skraidantis personalas puikiai įveikė nardinimo ir išsigelbėjimo iš vandens užduotis.

null
Elektrėnų ir Raseinių gyventojai įvertino pratybose „Ugninis Griausmas“ naudojamą karinę techniką
2016-08-04
img

Tarptautinėse pratybose „Ugninis griausmas 2016“ dalyvaujantys kariai iš Lietuvos, Vokietijos ir Portugalijos apsilankė Raseiniuose ir Elektrėnuose, kur gyventojai galėjo susipažinti su karine technika ir ginkluote. Kairių poligone (Klaipėdos r.) rugpjūčio 3 d. kovinius šaudymus atlikę kariai karinės technikos kolonomis maršrutu Klaipėda-Pabradė persikėlė tęsti treniruotes į Pabradės poligoną.

null
Pasikeitė Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinės Šiauliuose ir Oro gynybos bataliono Radviliškyje vadai
2016-08-04
img

Šią savaitę pasikeitė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės (Šiauliai) ir Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (Radviliškis) vadai. Naujuoju KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadu paskirtas majoras Mantas Juozaitis, o Oro gynybos bataliono vadu paskirtas pulkininkas leitenantas Nerijus Kačkauskas.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media