Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariai savanoriai dalyvauja minosvaidininkų pratybose ,,Perkūnas 2016“

2016-09-28
image

Rugsėjo 26 - spalio 2 dienomis Brigados generolo Kazio Vieverskio poligone vyksta Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) organizuojamos karių savanorių pėstininkų skyrių ir minosvaidžių komandų pratybos ,,PERKŪNAS 2016", kurios apima skyriaus gynybines operacijas panaudojant turimą ginkluotę. Pratybose dalyvauja KASP kariai savanoriai iš visų pajėgų rinktinių. Iš viso - apie 170 KASP karių.

Šių pratybų tikslas – kelti minosvaidžių padalinių ir pėstininkų kovinio rengimo lygį vykdant gynybines operacijas.

 

Mokymuose poligone KASP padalinių pėstininkų skyriai, remiami minosvaidžių komandų, atliks kovinį šaudymą.

Pratybose dalyvaujantys kariai savanoriai mokosi taikinių nurodymo ir aptikimo procedūrų bei metodų, pirmosios medicininės pagalbos ir evakavimo, netiesioginės/tiesioginės ugnies iškvietimo ir koregavimo. Kariai pratybose taip pat treniruojasi atlikti reidą bei vykdyti pasalas. Minosvaidininkų komandos ir pėstininkai vykdo kovinį šaudymą šviesiu ir tamsiu paros metu, treniruojasi apšviesti mūšio lauką, vykdo kitas kovines užduotis.

 

 

KASP informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media