Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Sausumos pajėgų gretas papildė nauji skyriaus vadai

2016-09-30
image

Rugsėjo 5-30 dienomis Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre (JLMC) vyko Pėstininkų skyriaus vado-vyr. šaulio kursas, kurį vedė kviestiniai instruktoriai, o jame dalyvavo kariai iš skirtingų Sausumos pajėgų padalinių.


Kurso tikslas - parengti skyriaus vadą ir vyr. šaulį, gebantį efektyviai planuoti ir vykdyti pėstininkų skyriaus lygmens taktines užduotis. Kurso metu teorinė dalis buvo derinama su praktika. Pagrindinis dėmesys sutelktas į skyriaus vado gebėjimą pasiruošti užduočiai, t. y. vykdyti padalinio valdymo procedūras ir efektyviai vadovauti padaliniui užduočių vykdymo metu.


Pėstininkų skyriaus vado-vyr. šaulio kurse kariai vykdė pėstininkų užduotis, lavino komandinio darbo įgūdžius.
Tris savaites kariai intensyviai mokėsi ir sėmėsi patirties iš instruktorių, o vertinamųjų lauko pratybų metu demonstravo įgytas žinias ir įgūdžius. Klausytojų pastangos ir sumanymai vykdant užduotį buvo vertinami itin griežtai. Kurso instruktoriai taip pat vertino karių moralines, psichologines, fizines savybes ir lyderio įgūdžius. Priešo pajėgas imituojantys kariai skirtingais būdais bandė klausytojams apsunkinti užduoties įvykdymą, sudarydami nestandartines situacijas.


JLMC uždavinys - organizuoti ir vykdyti Sausumos pajėgų karių karinį mokymą, karinių vienetų taktinį kovinį rengimą, užtikrinti karinę ekspertizę manevro, karo inžinerijos, žvalgybos ir paramos ugnimi srityse.

 

Teksto autorius - srž. Robertas Stakoveckis.
Nuotraukų autorius - vyr. srž. Saulius Venys.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media