Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2017 - 03) naujienų archyvas

Puskarininkių karjeros kurse ypatingas dėmesys skirtas lyderio ugdymui, iškalbai ir komunikacijai
2017-03-07
img

Kovo 3 dieną Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos Puskarininkių mokykloje baigėsi šešias savaites trukęs puskarininkių karjeros II pakopos kursas. Mokymų tikslas – parengti Lietuvos kariuomenei kvalifikuotus ir kompetentingus vyresniuosius seržantus ir štabo seržantus.

null
Lietuvos kariuomenės vadas susitiko su Ukrainos ambasadoriumi ir gynybos atašė Lietuvos Respublikai
2017-03-06
img

Kovo 6 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas Lietuvos kariuomenės kanceliarijoje aptarti saugumo situacijos Rytų Ukrainoje ir Rytų Europoje bei karinio bendradarbiavimo perspektyvų susitiko su Ukrainos ambasadoriumi Lietuvos Respublikai Volodimiru Jacenkivskiu ir gynybos atašė pulkininku Oleksandru Koberskiu.

 

null
Kariuomenės vado susitikime su pajėgų ir karinių vienetų vadais apžvelgta kariuomenės veikla, aptartos aktualijos ir įvardinti šių metų prioritetai
2017-03-03
img

Kovo 2 d. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe Vilniuje vyko kasmetinis Lietuvos kariuomenės vado generolo leitenanto Jono Vytauto Žuko susitikimas su kariuomenės pajėgų, valdybų, štabų ir padalinių vadais (viršininkais). Jis surengtas siekiant aptarti praėjusių metų veiklą, kariuomenės aktualijas ir supažindinti dalyvius su kariuomenės vado nustatytais šių metų veiklos prioritetais.

null
Abiturientai ragavo kario duonos
2017-03-03
img

Pastarosiomis dienomis mokyklose dvyliktokams beskaičiuojant paskutines likusias pamokas, Šėtos gimnazijoje šimtadienis abiturientus pasitiko kariškos nuotaikos: nuo pat ryto mokyklos koridoriais žygiavo kariškomis uniformomis pasipuošę vienuoliktokai ir svečiai.

null
Dingusios šešiolikmetės paieškai pasitelktas kariuomenės sraigtasparnis
2017-03-02
img

Kovo 1 dieną apie  16.30 val. reaguojant į policijos prašymą iš Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės 2-ojo Kauno paieškos ir gelbėjimo posto pakilo sraigtasparnis Mi-8.

null
Čekijos gynybos ministras stebėjo jungtines Lietuvos ir Čekijos karių pratybas
2017-03-02
img

Vasario 1 d. į Lietuvą su darbo vizitu atvykęs Čekijos gynybos ministras Martin Stropnický ir Čekijos kariuomenės vadas generolas Josef Becvar stebėjo kartu su Lietuvos kariais besitreniruojančius čekų karius.

null
Karinių oro pajėgų sraigtasparnis iš Latvijos pargabeno donoro organus skubiai operacijai Vilniuje
2017-03-01
img

Vakar Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos gavo Nacionalinio transplantacijos biuro prašymą dėl skubaus donoro kepenų pargabenimo iš Rygos (Latvija) persodinimo operacijai Vilniuje. Pergabenimo operacijai pasitelktas buvo Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8, budintis II Kauno paieškos ir gelbėjimo poste.

null
Lietuvos kariuomenės mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas
2017-03-01
img

Vakar Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas su darbiniu vizitu lankėsi Kaune esančioje Generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje. Čia su kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos, Lietuvos kariuomenės mokyklos, jai priklausiančių mokymo centrų vadais (viršininkais) ir kariuomenės vyriausiuoju puskarininkiu diskutavo apie tai, kaip efektyviau, pagal kariuomenės poreikius, užtikrinti jaunesniųjų vadų ir karinių specialistų parengimą.

null
JAV sausumos pajėgų Europoje vadas gen. ltn. F. B. Hodges giria Lietuvą už pastangas stiprinti savo šalies saugumą
2017-03-01
img

Kovo 1 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, susitikę su į Lietuvą atvykusiu Jungtinių Amerikos Valstijų sausumos pajėgų Europoje vadu generolu leitenantu Frederick „Ben" Hodgesu, aptarė saugumo situaciją regione, tolesnius planus dėl NATO atgrasymo priemonių įgyvendinimo Lietuvoje, NATO priešakinių pajėgų dislokavimo ir karinio rengimo klausimus, JAV sąveiką su šiuo tarptautiniu vienetu.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media