Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dalyvaudamas kursuose Italijoje staiga mirė Gedimino štabo bataliono karys

2017-07-28
image

Liepos 28 d. Latinos mieste Italijoje, „Latina Santa Maria Goretti" ligoninėje, staiga mirė Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono profesinės karo tarnybos karys štabo seržantas J. B. Pirminiais duomenimis, Italijos medikai jam diagnozavo pankreatitą. Karys nuo liepos 16 d. dalyvavo trijų savaičių trukmės kompiuterinių tinklų operatorių kurse.

 

Krašto apsaugos sistemos vadovybė reiškia gilią užuojautą kario artimiesiems ir tarnybos draugams.

 

Dalyvaudamas kursuose, 42 metų karys silpnai pasijuto liepos 26 d. ir kreipėsi į vietos medikus. Po apžiūros buvo paguldytas į ligoninę. Gavę šią informaciją Dr. Jono Basanavičiaus Karo medicinos tarnybos atstovai palaikė ryšį su Italijos medikais, o Gedimino štabo bataliono kariai užmezgė ryšį ir dalinosi turima informacija su kario artimaisiais.

 

Šiuo metu atliekamos kario palaikų pargabenimo į Lietuvą procedūros.

 

Št. srž. J. B. Lietuvos kariuomenėje tarnybą pradėjo 1994 m. ir visą laiką tarnavo Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione. Du kartus dalyvavo tarptautinėje operacijoje Afganistane, aktyviai dalyvavo karinėse pratybose, už pavyzdingą tarnybą buvo ne kartą skatintas ir apdovanotas.

 

Asmuo ryšiams - kpt. Asta Žalalytė, tel. 8 652 39764

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media