Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų Narų rengimo skyrius atnaujino Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narų žinias

2017-07-26
image

Karinių jūrų pajėgų (KJP) mokymo centro narų rengimo skyrius š. m. liepos 24-27 dienomis organizavo nardymo treniruotes Vidaus reikalų sistemos Klaipėdos apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) narams.


Visų 2017 m. mokymų metu vykdytas narų patikrinimas barokameroje, veiksmai avarinėse situacijose, paieškos vykdymas.


Abipusiai naudingas tarpinstitucinis bendradarbiavimas tarp Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų ir Klaipėdos apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tęsiasi jau keletą metų. Pagal Lietuvos kariuomenės vado 2017 m. sausio 10 d. įsakymą Nr. V-21, Lietuvos kariuomenės ir Vidaus reikalų ministerijos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bendradarbiavimo priemonių planą, vykdomi įvairūs bendradarbiavimo renginiai.


Toks bendradarbiavimas ne tik kelia Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų kvalifikaciją, bet ir Karinių jūrų pajėgų kariams suteikia galimybes pasinaudoti PGV infrastruktūra ir priemonėmis. Kasmet vykstančiuose mokymuose už laivo gyvybingumą, kariai atnaujina kovos teorines ir praktines žinias. Taip pat KJP kariai ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai supažindina vieni kitus su turima technika, pajėgumais ir galimybėmis koordinuotai spręsti iškilusias problemas.

 

KJP informacija, j. jrv. Akvilės Bertulės nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media