Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2017 - 07) naujienų archyvas

Logistikos valdyboje lankėsi Švedijos gynybos atašė
2017-07-10
img

Liepos 10 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadovybėje lankėsi Švedijos gynybos atašė pulkininkas leitenantas Örjan STRÖM. Naujai paskirtas Švedijos gynybos atašė, Logistikos valdyboje lankėsi pirmą kartą. Vizito metu karinis atašė buvo supažindintas su Logistikos valdybos istorija, jai keliamais uždaviniais, esama struktūra bei iššūkiais ir ateities perspektyvomis logistikos pajėgumų ateities vystymo kontekste. Taip pat papildomai buvo pristatytas ir Vytenio bendrosios paramos batalionas bei jo uždaviniai, esama struktūra ir galimybės.

null
Baigėsi JKVM Aukštųjų mokyklų studentų lauko pratybos
2017-07-10
img

Birželio 26 - liepos 9 dienomis Brigados generolo Kazio Veverskio poligone vyko visų trijų kursų Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų (JKVM) klausytojų lauko pratybos, kuriose dalyvavo 137 klausytojai.

null
Valstybės dienos minėjimas Kauno r. Karalgirio miške
2017-07-07
img

Liepos 6-ąją Karalgirio miške (Kauno r.) buvo atidarytas pokario kovotojų atminimo bunkeris ir paminėta Valstybės diena. Bunkerio atidarymo ceremonijoje kartu su bendruomene dalyvavo ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai, pristatę susirinkusiesiems inžinierių šiuo metu naudojamą ginkluotę bei ekipuotę. Minėjimo dalyviams buvo įdomu ne tik susipažinti su šiuolaikiniais ginklais, išgirsti apie inžinierių gyvenimą bei šiuolaikines kovos galimybes, bet ir pasiklausyti atsiminimų apie Karalgirio miške veikusius kovotojus, jų bunkerius, gyvenimą bei išgyvenimą laikais, kai kiekvieną minutę grėsė pavojus.

null
Valstybės dienos proga Ignalinos miestas pasipuoš karine technika – vyks šventė su Lietuvos kariuomene
2017-07-05
img

Liepos 7 dieną Ignalinoje rengiama šventė „Valstybės diena kartu su kariuomene“, kurioje visuomenei prisistatys įvairių Lietuvos kariuomenės pajėgų kariai ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės kariai. Ignalinos vasaros estrados pašonėje planuojama išdėstyti karinę techniką – nuo šarvuočių iki tankų, pristatyti naudojamus oro gynybos ir pėstininkų ginklus, organizuoti karines estafetes. Taip pat renginyje dalyvaus Lietuvos policijos ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

null
Karinės jūrų pajėgos švenčia 25-metį
2017-07-04
img

,,Mūsų jūra! Mūsų buvo, mūsų bus!“ – šis profesoriaus Vytauto Landsbergio šūkis, motyvavęs susirinkusius dalyvius, tapo Karinių jūrų pajėgų 25-ojo atkūrimo gimtadienio vinimi. Kadangi itin daug garbingų svečių norėjo pasveikinti sparčiai augančias Karines jūrų pajėgas, surengta iškilminga 25-mečio ceremonija.

null
Jungtiniame štabe apsilankė Lietuvos pokario rezistencijos dalyviai
2017-07-04
img

Liepos 3 dieną Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe lankėsi Lietuvos pokario rezistencijos dalyviai, partizanų ir kitų pasipriešinimo organizacijų atstovai.

null
Inžinieriai dalyvavo 71-osiose Juozo Vitkaus-Kazimieraičio žūties metinėse
2017-07-03
img

Lietpos 2 dieną Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai kartu su Pulkininko J.Vitkaus atminimo draugija surengė partizanų vado Juozo Vitkaus-Kazimieraičio 71-ųjų žūties metinių paminėjimą. J. Vitkus buvo aukščiausio rango Lietuvos kariuomenės karininkas, kuris ne tik kūrė Lietuvos išlaisvinimo planus okupacijos metais, bet 1945-aisiais pats pasitraukė į mišką ir tiesiogiai partizanavo bei svariai prisidėjo kuriant organizacinę partizanų struktūrą, vienijant Dainavos apygardos partizanus.

null
Sportiškiausios Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinės vardą žaidynėse iškovojo aukštaičiai
2017-07-02
img

Liepos 1-2 d. „Taurų parke" (Taurai, Tauragės raj.) vyko XXVII Krašto apsaugos savanorių pajėgų sporto žaidynės. Dėl sportiškiausios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) rinktinės vardo kariai grūmėsi karinės penkiakovės, svarsčių kilnojimo, krepšinio, savanorių galiūnų, karinio biatlono, granatų mėtymo, kovinio šaudymo, virvės traukimo, jėgos ir ištvermės, taip pat anksčiau vykusiose „Žvalgo tako", geriausio pėstininkų skyriaus ir kompiuterinių žaidimų rungtyse.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media