Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Algirdo bataliono kariai baigė pirmąjį pratybų „Klastingas vilkas III

2017-08-31
image

Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, suformuotas kaip greitojo reagavimo pajėgų 1-oji bataliono kovinė grupė, baigė pirmąjį pratybų „Klastingas vilkas III" etapą. Mokymuose kartu dalyvavo ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai.

 

Šios savaitės pratybų tikslas buvo treniruoti 1-osios bataliono kovinės grupės štabą ir padalinių vadus, kaip vykdyti gynybinių operacijų planavimą mieste. Mokymų metu vykusių susitikimų su Kauno policijos komisariato ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos civilinės saugos specialistais buvo aptarti tarpusavio bendradarbiavimo skatinimo ir pasitikėjimo klausimai.

 

Kitą savaitę Gaižiūnų poligone, Rukloje, vyks antrasis pratybų etapas „Aršus vilkas". Kariai vykdys lauko taktines pratybas ir ruošis tolesnio pratybų etapo koviniams šaudymams Generolo Silvestro Žukausko poligone, Pabradėje.

 

Nuo 2014 m. lapkričio 1 d. pradėjusios funkcionuoti Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgos yra pasirengusios reaguoti į įvairaus tipo grėsmes nacionaliniam saugumui. Šias pajėgas sudaro dvi bataliono dydžio kovinės grupės, suformuotos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono pagrindu, taip pat Karinių oro pajėgų ir Specialiųjų operacijų pajėgų, Karo policijos, artilerijos, logistinės ir medicininės paramos vienetų. Šios pajėgos yra pasirengusios veikti per dvi valandas nuo įsakymo gavimo.


A. Čemerka, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono S5 skyriaus Civilių ir karių bendradarbiavimo specialistas, Tel. +37064331365.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media