Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Greitojo reagavimo pajėgų kariai dalyvaus pratybose kartu su sąjungininkais

2017-08-28
image

I Bataliono kovinė grupė, vadovaujama Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono, nuo rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 15 d. vykdys intensyvų karinį rengimą, kurio metu užbaigs dvejų metų karinio rengimo ciklą, orientuotą į gynybos operacijas. Pratybose kartu su I Bataliono kovine grupe  taip pat dalyvaus Krašto apsaugos 2-osios savanorių pajėgų rinktinės, Lietuvos šaulių sąjungos, Mokymo doktrinų valdybos, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro bei Latvijoje dislokuoto NATO priešakinio bataliono Kanados ir Slovėnijos kariai.


Pratybos prasidės vadaviečių tipo pratybomis, vėliau apims lauko taktines pratybas ir baigsis kovinio šaudymo lauko taktikos pratybomis, kurias lietuvių kariai atliks kartu su Kanados ir Slovėnijos kariais. Pratybos vyks Kauno ir Vilniaus rajonuose.


Nuo 2014 m. lapkričio 1 d. pradėjusios funkcionuoti Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgos yra pasirengusios reaguoti į įvairaus tipo grėsmes nacionaliniam saugumui. Šias pajėgas sudaro dvi bataliono dydžio kovinės grupės, suformuotos iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono, taip pat Karinių oro pajėgų ir Specialiųjų operacijų pajėgų, Karo policijos, artilerijos, logistinės ir medicininės paramos vienetų. Šios pajėgos yra pasirengusios veikti per dvi valandas nuo įsakymo gavimo.

Asmuo ryšiams - AMPB S5 skyriaus specialistas gr. Arnas Čemerka. Mob. 8 643 31365, el. paštas [email protected]

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media