Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono komanda dalyvavo tarptautinėse specialiosios paskirties padalinių varžybose

2017-08-29
image

Rugpjūčio 23-25 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono penkių karių komanda Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kvietimu dalyvavo tarptautinėse specialiosios paskirties padalinių varžybose.

 

Dešimt įvairių institucijų specialiosios paskirties padalinių komandų savo profesinius įgūdžius galėjo išbandyti aštuoniose rungtyse. Tai individualus ir komandinis praktinis situacinis šaudymas pistoletu, pistoletu kulkosvaidžiu ir lygiavamzdžiu šautuvu, šaudymas tamsoje, komandinis judėjimas su sužeistuoju, fizinis pasirengimas su apsunkinančiais taktiniais elementais, pirmoji medicininė pagalba, kliūčių ruožai.

 

Pirmąsias vietas Gedimino štabo bataliono karių komanda užėmė komandinio estafetinio praktinio situacinio šaudymo ir pirmosios medicininės pagalbos rungtyse.

 

„Turėjome puikią galimybę ne tik išbandyti tarnybos metu įgytus įgūdžius ir ištvermę, bet ir susipažinti su kitų padalinių turima ekipuote, ginklais. Įdomu buvo palyginti skirtingų padalinių patirtį ir darbo metodiką. Daug patirties sukaupę instruktoriai ir varžybų teisėjai mielai ja dalijosi ir negailėjo vertingų patarimų, kurie neabejotinai pravers tarnyboje", - sakė Gedimino štabo bataliono komandos vadovas štabo seržantas Eduardas Stanislavovas.

 

Šios varžybos yra organizuojamos trečią kartą, o Lietuvos kariuomenės atstovai juose dalyvavo pirmąkart.

 

Gedimino štabo bataliono nuotraukos

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media