Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko tarptautinė stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga

2017-08-29
image

Rugpjūčio 20-25 dienomis Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko tarptautinė stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga". Joje dalyvavo per dvidešimt jaunuolių iš Lietuvos, Čekijos ir Slovakijos. Stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga" yra bendras Lietuvos kariuomenės mokyklos ir Atlanto sutarties Lietuvos projektas, kuris sėkmingai vyksta jau dešimt metų.

 

Tarptautinės stovyklos metu dalyviai turėjo puikią galimybę pagyventi karišku režimu: gyventi kareivinėse, anksti keltis, kartu su Lietuvos kariuomenės mokyklos instruktoriais daryti rytinę mankštą, dalyvauti taktikos, karo topografijos ir lazerinio šaudymo pratybose.

 

Stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas edukacinei programai - jaunuoliams kviestiniai Lietuvos aukštųjų mokyklų lektoriai vedė paskaitas užsienio ir saugumo politikos temomis, po paskaitų jaunimas aktyviai dalyvavo diskusijose. Laisvu nuo pratybų metu buvo organizuotos tinklinio varžybos, supažindinta su Kauno miestu.

 

Rugpjūčio 24 d. Lietuvos kariuomenės mokyklos Didžiojoje salėje buvo organizuota stovyklos uždarymo ceremonija. „Sveikinu Jus sėkmingai dalyvavusius tarptautinėje stovykloje „Jaunimas ir krašto apsauga". Džiaugiamės galėję prisidėti prie stovyklos organizavimo ir jos tikslų įgyvendinimo. Tikiuosi, kad patirtis, kurią įgijote šios stovyklos metu, buvo įdomi ir naudinga. Pratybas vedusių instruktorių teigimu, visi puikiai atlikote užduotis, buvote iniciatyvūs. Ir kas žino, galbūt dalis jūsų pasirinks profesinės karo tarnybos kelią. Tačiau svarbiausia yra tai, kad visi esate pilietiški tarptautinės bendruomenės nariai, besidomintys užsienio ir saugumo politika", - kalbėjo Lietuvos kariuomenės mokyklos štabo viršininkas majoras Algis Ramanauskas.

 

Nuotraukų autorius - št.srž. L. Vizbaras

 


 

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media