Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenės atstovai lankėsi Seinuose, Lenkijos Respublikoje

2018-11-28
image

Lapkričio 26 dieną kariai iš Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento ir Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono lankėsi Seinuose (Lenkijos Respublika), kur lankė karių kapus bei susitiko su moksleiviais.

 

Vizitą Lietuvos kariuomenės atstovai pradėjo su Lietuvos Respublikos konsulu Seinuose Vaclovu Stankevič aplankydami Beržininko ir Seinų kapines, kuriose kartu su Seinų lietuvių mokyklos „Žiburys“ mokiniais ir mokytojais pagerbė čia palaidotų,  Nepriklausomybės kovose kovojusių ir žuvusių Lietuvos karių atminimą.

 

Vėliau kariai apsilankė ,,Žiburio" mokykloje, kur mokiniai pasveikino Lietuvos kariuomenės atstovus kariuomenės dienos proga, Vytenio bataliono kariai naudodami karių ekipuotės elementus pravedė mokiniams įvairias rungtis ir viktorinas, vyko kultūrinė ir edukacinė Vilniaus įgulos karininkų ramovės kolektyvo programa.

 

Kelionė užbaigta aplankant Seinų vyskupo, žymaus lietuvių poeto Antano Baranausko paminklą prie Seinų bazilikos bei karininkų susitikimu su Lietuvos Respublikos konsulu Seinuose Vaclovu Stankevič, kuris supažindino karininkus su Lietuvos diplomatinės misijos uždaviniais Suvalkų krašte Lenkijos Respublikoje.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media