Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinės oro pajėgos Lietuvos narystę NATO kviečia pažymėti unikaliu bėgimu Šiauliuose

2018-03-29
image

„Runway Run 2018" - tai unikalus ir vienintelis toks Lietuvoje bėgimas kilimo-tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos ir NATO karinių oro pajėgų orlaiviai. Bėgimo distancija - 3 tūkst. metrų, o ją kiekvienas gali įveikti tiek bėgant, tiek einant, svarbiausia - kartu ir viena kryptimi.

 

Kartu su Lietuvos kariais bėgime dalyvaus Lietuvoje dislokuoti NATO sąjungininkų kariai, taip pat Šiaulių miesto vadovybės, įvairių organizacijų, sporto klubų ir mokymo įstaigų atstovai, sporto entuziastai - registruotis kviečiami visi norintys.

 

Renginio dalyviai galės apžiūrėti Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų naudojamus karinius orlaivius ir NATO Baltijos oro policijos misiją vykdančio Danijos karališkųjų oro pajėgų kontingento naikintuvą F-16, Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų karinės technikos ir ginkluotės ekspoziciją, taip pat pabendrauti su Lietuvos ir Danijos orlaivių pilotais, sužinoti apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

 

Pasak renginį organizuojančios Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės atstovų, kiekvienas užsiregistravęs ir sėkmingai įveikęs distanciją bus apdovanotas bėgimo „Runway Run 2018" suvenyru, galės pasivaišinti arbata ir pasiklausyti koncerto.

Informacija apie registraciją:

 

Asmeninė registracija ir naujienos interneto puslapyje adresu: http://www.runwayrun.lt

 

Grupinės registracijos paraiškos priimamos iki balandžio 18 d., 12 val., jas užpildytas siųsti el. paštu: [email protected]

 

Renginys socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/368023217000140/

 

Antano Gedrimo ir Alfredo Pliadžio nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media