Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vaidoto bataliono kuopos skyrių vertinamosios pratybos

2018-03-30
image

Kovo 25-30 d. Veprių seniūnijoje (Ukmergės r.) vyko Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono (toliau - batalionas) kuopos skyrių vertinamosios pratybos, kurių metu daugiau nei 100 karių vykdė skyrių lauko taktines pratybas orientuotas į gynybos operacijų vykdymą apgyvendintoje/priemiesčio vietovėje.

 

Pratybų metu kariai koordinuodami savo veiksmus su civilinėmis įstaigomis ir gyventojais vykdė priešo pajėgų (priešo imitavimo grupių) stabdymą, staigią bei įrengtą gynybą ugnies komandomis. Kariai visų pratybų metu jautė vietinių gyventojų ir įmonių ne tik moralinę paramą, bet ir jų tiesioginę pagalbą tiekiant medžiagas ir sunkiąją techniką, kurių pagalba pozicijos buvo įrengtos daug greičiau ir efektyviau. Kaip pavyzdžiu galime paminėti įmonę „UAB Rizgonys", kuri kariams neatlygintinai atvežė žvyro į gynybines pozicijas. Mūsų kariams vykdant užduotis apgyvendintoje vietovėje, yra kritiškai svarbi mūsų šalies gyventojų parama.

 

Vaidoto btaaliono informacija ir nuotraukos 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media