Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dingusio kolegos visą savaitgalį savanoriškai ieškojo karo inžinieriai, pasitelkta asmeninė valtis ir keli dronai

2019-02-25
image

Šeštadienį vakare apie 20 Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono profesinės karo tarnybos karių ne tarnybos metu, kartu su dingusiojo kario vyresniojo eilinio Deivido Petkaus kario artimaisiais, policija ir kinologais ieškojo dingusio tarnybos draugo. Buvo apeitos Nemuno pakrantės, visos aplink dirbančios viešojo maitinimo įstaigos, įmonės, klausinėta aplinkinių. Paieška šeštadienį baigta apie 23 val. vakare.

 

Sekmadienį nuo ryto paieška buvo tęsiama. Joje savanoriškai dalyvavo daugiau kaip 40 profesinės karo tarnybos karių iš Inžinerijos bataliono, taip pat prie paieškos prisijungė ir keli buvę kario tarnybos draugai iš Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono Žvalgybos būrio. Popiet prie jų prisijungė ir apie 30 civilių žmonių grupė. Bendrai buvo ieškoma Vilijampolės, Aleksoto pakrantėse, apleistuose namuose, griuvėsiuose.

 

Pasak savanorišką paiešką savaitgalį koordinavusio Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono karininko leitenanto Jurgio Ulecko, išieškota maždaug 15 kilometrų tiek į vieną, tiek į kitą pusę nuo galimos dingimo vietos. Vienas karys paieškai buvo pasiėmęs asmeninę valtį, su kuria dingusiojo ieškojo plaukdamas Nemunu, kiti keli kariai buvo pasiėmę asmeninius dronus, su kuriais žvalgė teritoriją.

 

Ieškant kario Nemuno pakrantėje buvo rastas kitas smarkiai sušalęs ir galimai neblaivus miegantis asmuo, kuris buvo perduotas medikams.

 

Paieška sekmadienį tęsiama buvo iki sutemų.

 

Dingusio kario ieškoma nuo savaitgalio. Lietuvos kariuomenė Policijos departamento prašymu sekmadienį paieškos vykdymui buvo skyrusi sraigtasparnį, tačiau, pakilus rūkui. paieška iš oro buvo nutraukta. Kariuomenės socialinio tinklo paskyroje paieškos skelbimu dalinasi tūkstančiai žmonių.

 

Mačiusių Deividą, prašoma pranešti policijai pagalbos telefonu 112 arba artimiesiems numeriais +370 644 14866, +370 685 29920.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media