Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinės kovinės savigynos instruktoriaus kursą baigė ir Lietuvos policijos atstovas

2019-02-25
image

Vasario 22 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje baigėsi Karinės kovinės savigynos instruktoriaus (KKSI) kursas. Penkių savaičių trukmės kurse mokėsi septyni klausytojai iš įvairių Lietuvos kariuomenės vienetų, taip pat vienas klausytojas iš Lietuvos policijos mokyklos.

 

Viso kurso metu klausytojai buvo labai motyvuoti, reiškė norą tobulėti, įgyti žinių ir įgūdžių, kuriuos galės panaudoti vykdydami karių rengimą kariniame vienete, kadangi karinė kovinė savigyna yra karinio rengimo dalis. Karinės kovinės savigynos žinios ir įgūdžiai išsaugo karių gyvybes netikėto užpuolimo (konfrontacijos) metu, rengia vadus ir karius artimam mūšiui, ugdo karių dvasią ir ruošia juos nugalėti priešus artimoje ginkluotoje ir beginklėje kovoje. Karys visuomet turi būti pasirengęs panaudoti karinės kovinės savigynos veiksmus vykdant plataus spektro operacijas.

 

Siekiant skatinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos kariuomenės ir Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, dalintis karių ir policijos pareigūnų rengimo patirtimi, šiame kurse pirmą kartą dalyvavo Lietuvos policijos mokyklos vyresnysis specialistas Saulius Džiaugys. Kurso metu klausytojas ne tik pasisėmė karinės kovinės savigynos žinių, bet ir dalinosi savo patirtimi.

 

„Visi kariai puikiai išlaikė karinės kovinės savigynos I ir II lygio testus ir įgijo karinės kovinės savigynos instruktoriaus kvalifikaciją, “– teigė Lietuvos kariuomenės mokyklos Fizinio rengimo centro instruktorius št. srž. spec. Dainius Vyturys.

Karinės kovinės savigynos instruktoriaus kurso tikslas – parengti Lietuvos kariuomenei kvalifikuotus karius, gebančius organizuoti ir vykdyti karinės kovinės savigynos rengimą Lietuvos kariuomenės vienetuose. Klausytojams, sėkmingai baigusiems kursą, išduodamas KKSI kurso baigimo pažymėjimas ir suteikiama karinės kovinės savigynos instruktoriaus kvalifikacija.

 

LKM informacija 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media