Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2019-02) naujienų archyvas

Nusimetę uniformas: „Kitų šalių atstovai mus net vadino robotais
2019-02-03
img
Šie metai - išskirtiniai Lietuvos žvejybos entuziastams. Sausio pabaigoje Lietuvos poledinės žūklės rinktinė iš Bulgarijoje vykusio pasaulio poledinės žūklės čempionato į Lietuvą parvežė istorinę pergalę - pirmą kartą per visą poledinės žūklės čempionatų istoriją lietuviai užkopė ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio ir net penki laimėjimą parvežusios Lietuvos rinktinės nariai tarnauja Lietuvos kariuomenėje.
null
Piranijų krikštas ugnimi: Lietuvos kariuomenės seržanto atsiminimai apie prieš penkioliką metų įvykusį susirėmimą misijos Irake metu
2019-02-03
img
„Niekas taip neįkvepia, kaip žinojimas jog į tave šaudė ir nepataikė" - sako Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotajame pėstininkų batalione dar ir šiandien tarnaujantis vyresnysis seržantas Olegas Magas, pasakodamas apie pirmąjį kovos krikštą misijoje Irake. Karys dalinasi atsiminimais apie lygiai prieš penkiolika metų vykusią misiją, kuomet Lietuvai iki priėmimo į NATO liko vos keli mėnesiai ir vasarį į misiją Irake buvo išsiųstas trečiasis lietuvių karių būrys LITCON-3. „Piranijos" - tai Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono 3-osios kuopos, kurios pagrindu buvo suformuotas būrys LITCON-3, simbolis.

null
Brigada „Žemaitija“ - tarptautinėse pratybose „Raudonasis riteris 2019“
2019-02-02
img

Sausio 30 – vasario 7 dienomis Gen. Adolfo Ramanausko Kovinio rengimo centre vyksta Danijos divizijos organizuojamos tarptautinės pratybos „Raudonasis riteris 2019“ (angl. „Red Knight 2019“). Pratybos, kuriose dalyvauja daugiau nei 400 karių iš Danijos, Estijos, Latvijos bei Lietuvos, vyks dviem etapais: funkcinių sričių, tokių kaip operacijų planavimo, logistikos, netiesioginės ugnies bei  informacinių operacijų specialistų rengimo bei taktinių pratybų naudojant žemėlapį.

null
Karinių jūrų pajėgų vadas dalyvavo pratybų BALTOPS konferencijoje
2019-02-01
img

Sausio 31 d. NATO smogiamųjų ir palaikymo pajėgų (angl. STRIKFORNATO) vadavietėje Portugalijoje LK karinių jūrų pajėgų vadas flot. adm. Arūnas Mockus dalyvavo pratybų BALTOPS (Baltijos operacijos) strateginių tikslų peržiūros konferencijoje, kurios tikslas - suformuluoti šių pratybų ateities viziją bei susipažinti su ankstesnių BALTOPS pratybos rezultatais ir išmoktomis pamokomis.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media