Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariai dalyvauja tarptautinėse pratybose „Greitas atsakas“

2019-05-29
image
Gegužės 10 - birželio 7 d. Kroatijoje, Slovėnijoje ir Vengrijoje vyksta Jungtinių Amerikos Valstijų Sausumos pajėgų Europoje kartu su sąjungininkais organizuojamos tarptautinės pratybos „Immediate Response 2019" („Greitas atsakas"), kurios skirtos stiprinti regioninį saugumą ir vystyti šalių karinį bendradarbiavimą. Į logistines užduotis orientuotose pratybose dalyvauja apie 1600 karių iš 15 šalių. Lietuvos kariuomenei šiose pratybose atstovauja LDK Butigeidžio dragūnų bataliono Žvalgybos būrio kariai, kurie treniruojasi vykdyti vietovės ir objektų žvalgybos užduotis.

Pratybose „Immediate Response 2019" treniruojamasi atlikti greitą sąjungininkų pajėgų ir įrangos perdislokavimą iš vienos vietos į kitą, taip pat vykdomos žvalgybos, oro desanto operacijos, koviniai šaudymai, medicininio personalo mokymai ir kitos remiančios užduotys.

Gegužės 29 d. Eugen Kvaternik poligone, Kroatijoje vykusiame pratybų „Immediate Response 2019" pristatyme svečiams ir žiniasklaidai dalyvavo Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas gen. mjr. Valdemaras Rupšys ir jį lydintys karininkai, kurie buvo supažindinti su pratybų tikslais, stebėjo parodomąją operaciją, apžiūrėjo pratybose naudojamą karinę techniką ir ginkluotę, bendravo su mokymuose dalyvaujančiais kariais.


Sausumos pajėgų informacija

mjr. Irmanto Petaraičio nuotr

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media