Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės karininkams – Vokietijos 10-osios divizijos patirtis

2019-05-29
image
Gegužės 27-28 d. Lietuvoje lankėsi Vokietijos kariuomenės 10-osios divizijos (10. Panzerdivision) vadas generolas majoras Heraldas Gante ir jį lydinti divizijos štabo karininkų delegacija.

Pagrindinis šio vizito tikslas - Birštone įvykęs susitikimas su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų karininkais, kurio metu kolegos iš Vokietijos skaitė pranešimus apie Vokietijos kariuomenėje išvystytą tikslinį vadovavimą (vok. Aufragstaktik) bei lyderio ir pilietinį ugdymą (vok. Innere Führung). Svečiai taip pat dalinosi asmenine tarnybos ir vadovavimo patirtimi, atsakė į klausimus, vyko diskusija.

Divizijos vadas gen. mjr. Heraldas Gante lankydamasis Lietuvoje taip pat susitiko su LK Sausumos pajėgų vadu gen. mjr. Valdemaru Rupšiu, aptarė bendradarbiavimo ir karinio rengimo aktualijas.

Vokietijos 10-oji divizija su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgomis glaudžiai sąveikauja įvairiuose lygmenyse: Vokietijos divizijai karinio rengimo tikslais yra priskirta Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis Vilkas", divizijos padaliniai siunčiami į Lietuvoje nuo 2017 m. dislokuotą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę.

Sausumos pajėgų informacija

Nuotraukos kpt. Pauliaus Babilo
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media