Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2019-05) naujienų archyvas

Inžinerijos batalione į mokymo misiją Ukrainoje išlydėti Lietuvos kariai
2019-05-03
img

Gegužės 3 d. Juozo Vitkaus Inžinerijos batalione į karinę mokymo operaciją Ukrainoje išlydėta jungtinė Juozo Lukšos mokymo centro, Lietuvos karo akademijos ir Inžinerijos bataliono instruktorių grupė, sudaryta iš karininkų ir puskarininkių. Ji pakeis Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono instruktorius ir Javorivo poligone esančiame Tarptautiniame taikos ir saugumo mokymo centre drauge su sąjungininkais padės ukrainiečiams reformuoti ir stiprinti jų ginkluotąsias pajėgas bei priartėti prie NATO keliamų standartų. Į misiją išvykstantys kariai koncentruosis į ukrainiečių instruktorių vykdomo kolektyvinio rengimo priežiūrą ir konsultacijas.

null
Kęstučio batalionas atsisveikino su ketvirtojo šaukimo kariais
2019-05-03
img

Gegužės 3 d. Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas atsisveikino su nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) kariais, kurie prieš devynis mėnesius pradėjo savo kario kelią Kęstučio batalione. Tai – ketvirtasis šio dalinio šaukimas atnaujinus privalomąją karo tarnybą Lietuvoje.

null
Karo akademijos auklėtiniams – Lietuvos kariuomenės vado patarimai
2019-05-03
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje gegužės 3 d. lankėsi ir su I kurso kariūnais bei nuolatinę privalomąją karo tarnybą Akademijoje atliekančiais kariais susitiko Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas. Akademijos auklėtiniams jis pristatė tarnybą kariuomenėje ir dalijosi savo patirtimi bei patarimais, kaip būsimiems karininkams tinkamai atlikti savo pareigas, o ateityje būti geru pavyzdžiu savo kariams ir visai visuomenei.

null
Klaipėdos uostas priims tarptautinėse pratybose dalyvaujančius karo laivus
2019-05-02
img
Gegužės 3 d. Klaipėdos uoste prisišvartuos apie 15 užsienio karo laivų iš Danijos, Norvegijos, Nyderlandų, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos ir Prancūzijos, Turkijos. Dauguma laivų atplaukia dalyvauti tarptautinėje jūrinėje operacijoje ,,Atvira dvasia" (angl. ,,Open Spirit") Tai - kol kas didžiausios pratybos šiais metais, kurias organizuoja Lietuvos kariuomenės Karinės jūrų pajėgos. Lietuva taip pat skirs savo karo laivus.
null
Kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas: Kanada – reikšminga mūsų regiono saugumo rėmėja
2019-05-02
img

Gegužės 1-2 d. oficialiu vizitu Lietuvoje lankėsi Kanados kariuomenės vadas (Gynybos štabo viršininkas) generolas Jonathan‘as H. Vance‘as ir jį lydinti delegacija.

null
Oficialaus vizito į Lietuvą atvyko Kanados kariuomenės vadas gen. Jonathan‘as H. Vance‘as
2019-05-01
img
Gegužės 1 d. Lietuvos kariuomenės vado kvietimu pirmojo oficialaus vizito į Lietuvą atvyko Kanados kariuomenės vadas (Gynybos štabo viršininkas) generolas Jonathan‘as H. Vance‘as ir jį lydinti delegacija. Vizitu siekiama stiprinti transatlantinius ryšius ir Kanados karinį bendradarbiavimą su jos sąjungininkėmis Rytų Europoje - Baltijos šalimis.
null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media