Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Diskusija „Pirmasis pasaulinis karas Lietuvoje: visuomenė ir karo atmintis“

2018-09-18
image

2018 m. rugsėjo 27 d. 15.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks kartu su Lietuvos istorijos institutu organizuojama diskusija „Pirmasis pasaulinis karas Lietuvoje: visuomenė ir karo atmintis“.

 

Diskusijos metu istorikai dr. Tomas Balkelis, dr. Vasilijus Safronovas ir dr. Andrea Griffante, remdamiesi naujomis knygomis „Karas, revoliucija ir tautokūra Lietuvoje, 1914–1923 m.“ (autorius Tomas Balkelis) bei „Didysis karas visuomenėje ir kultūroje: Lietuva ir Rytų Prūsija“ (vienas iš autorių – Vasilijus Safronovas), diskutuos apie Pirmojo pasaulinio karo poveikį Lietuvos visuomenei, aptars kaip karas ir okupacija pakeitė visuomenės nuotaikas, apžvelgs karo, okupacijos ir gyventojų iškeldinimo pasekmes įvairioms visuomenės grupėms bei bandys atsakyti į klausimą kuo skyrėsi ir buvo panašūs Vokietijos ir Rusijos kariniai režimai.

 

Visus norinčius daugiau sužinoti apie Pirmąjį pasaulinį karą Lietuvoje maloniai kviečiame dalyvauti diskusijoje ir išgirsti atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

 

Renginys nemokamas!

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media