Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Anonsai

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis!
2018-01-25
img

Vasario 16 d. minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį! Tai viena reikšmingiausių Lietuvos istorijos datų. 1918 metais įkurta nepriklausoma moderni valstybė ir kartu simboliškai atgaivinta senojoje Lietuvoje (1253–1795 metai) puoselėta Lietuvos valstybingumo tradicija. Šią, kiekvienam piliečiui reikšmingą progą, kviečiame paminėti kartu.

null
Kalėdinis padėkos koncertas „BACHAS&DŽIAZAS“
2017-12-11
img

Įžiebtos šventinės lemputės, žaisliukais pasidabinusios eglės, pakili, džiaugsminga nuotaika ir mandarinų kvapas primena, kad artėja gražiausios metų šventės. Šia proga 2017 m. gruodžio 20 d. 15.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks Kalėdinis padėkos koncertas „BACHAS&DŽIAZAS“.

null
Paminėkime Lietuvos kariuomenės dieną kartu!
2017-11-13
img

Jau lapkričio 23 d. kviečiame kartu paminėti Lietuvos kariuomenės dieną!

12 val. vyks iškilmingas minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.
Nuo 14 val. susitikime visi prie Soboro, kur galėsite ne tik apžiūrėti, bet ir į rankas paimti Nepriklausomybės kovų ir partizaninio laikotarpių ginklus!
17 val. visi kviečiami į muziejų, kur vyks parodos "Gyvenimas ant nulinės ribos" atidarymas ir susitikimas su J. Veličko bei V. Bruveriu! Daugiau informacijos rasite čia:  http://bit.ly/2mlCHVF

Muziejaus lankymas visą dieną nemokamas! Lauksime Jūsų!

null
Muziejaus lankymas!
2017-10-31
img
Lankytojų dėmesiui:
 
Lapkričio 7 d., antradienį, muziejuje bus įrengiama paroda, todėl muziejus nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus. Lauksime Jūsų trečiadienį!

 

Dear visitors:

 

On the 7th of November, tuesday, the Museum will be closed. 

null
Parodos "Gyvenimas ant nulinės ribos" atidarymas!
2017-10-31
img

Lapkričio 23 d. 17 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje bus atidaryta Ukrainos savanorių bataliono „Donbas-Ukraina“ kario Jurijaus Veličko nuotraukų paroda „Gyvenimas ant nulinės ribos“.

null
Pokaris vaikų akimis!
2017-10-30
img

Ar esate girdėję apie žymiuosius arklio Dominyko nuotykius? O galbūt skaitėte pasakas apie Rudnosiuką ar girdėjote apie naująjį kuriamą filmą „Bunkeris“? Visi šie apibūdinimai sutelpa į vieną kūrybišką asmenybę – poetą, prozininką, teatro ir kino režisierių Vytautą V. Landsbergį. Norite išgirsti unikalius pasakojimus, eiles, partizaniškas dainas ar pamatyti vaikų kurtus trumpametražius filmus? Kviečiame lapkričio 5 d., sekmadienį, 14 val. visus į Vytauto Didžiojo karo muziejų, kur vyks pokalbis su V. V. Landsbergiu „Pokaris vaikų akimis“.

null
Sutik savaitgalį muziejuje!
2017-10-27
img

Spalio 28 d., šeštadienį, nuo 14 iki 16 valandos į 1831 m. sukilimo įvykius galėsite pasinerti tyrinėdami Sukilimų ekspoziciją. Čia Jūsų išgirsite pasakojimą, susijusį su vienu eksponatu – Panerių mūšio kautynių maketu. Sužinosite kaip vyko šis svarbiausias ir sukilimo baigtį nulėmęs mūšis, išvysite kaip atrodė sukilimo dalyviai ir Carinės Rusijos imperijos kariai, galėsite atpažinti ten matomus ginklus ir kitus su sukilimu susijusius įvykius.

null
Integruotos pamokos Karo muziejuje
2017-10-20
img

Vytauto Didžiojo karo muziejus būdamas Krašto apsaugos sistemos dalimi prisideda prie XXI amžiuje pamažu įsitvirtinančio švietimo modelio, kuriame pažinimas yra grindžiamas kūrybiškumu, kritinio mąstymo ir pilietiškumo ugdymu, bendradarbiavimu ir tradicinių mokymo būdų pakeitimu, skatinant moksleivių įsitraukimą. Pristatydamas karybos ir kariuomenės istoriją, krašto gynybos svarbą, ugdydamas patriotišką kartą, muziejus bendradarbiauja su švietimo įstaigomis ir į tradicines pamokas įtraukia aktyvaus pažinimo metodus.

null
Žaisk, kurk, atsakyk!
2017-10-18
img

Esi kūrybingas? Mėgsti lipdyti? O galbūt nori sudalyvauti smegenų mankštoje? Laukiame Tavęs šį savaitgalį Vytauto Didžiojo karo muziejuje!

null
Karinės-patriotinės dainos konkursas!
2017-10-13
img

2017 m. lapkričio 15 d. 13 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyks tradicinis Kauno miesto ir rajono švietimo įstaigų 8–12 klasių mokinių karinės-patriotinės dainos konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės atkūrimo 99-osioms metinėms paminėti.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media