Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Anonsai

Muziejų naktis'17
2017-05-08
img

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, kviečiame kartu švęsti paslaptingą, intriguojančią ir pašėlusiai linksmą MUZIEJŲ NAKTĮ! Šiais metais griauname visus mitus, kad muziejus skirtas tik saugoti eksponatus, sujungiame istoriją ir dabartį ir pristatome 4 KARO STICHIJAS. Stichijas pristatys net 7 kariniai daliniai ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai.

null
Kviečiame į renginį "Klysti negalima"!
2017-04-13
img

Ar kada susimąstei, kad darbas gali būti jaudinantis, nenuspėjamas ir pavojingas, o vienas neapskaičiuotas žingsnis gali kainuoti gyvybę? Darbas, kuriame galima klysti du kartus gyvenime: vieną kartą jį pasirenkant, antrą kartą - dirbant? Kariai išminuotojai su tokiais iššūkiais susiduria kiekvieną dieną. Ką darytum, jei pamatytum miną, bombą ar granatą? Į šiuos klausimus tau atsakys būtent jie!

null
Renginys "Vienybė - mūsų ginklas"!
2017-03-16
img

Kovo 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje įvyks renginys „Vienybė – mūsų ginklas“ .

Norime akcentuoti, kad nesvarbu, kokia mūsų kilmė: visi mes mylime ir kuriame Lietuvą, kuri nuo seno buvo atvira ir daugiatautė valstybė, o ją visada puošė ir stiprino čia šaknis įleidę įvairių tautų žmonės. Visų Lietuvoje gyvenančių tautų tikslas yra vienas – saugi ir klestinti valstybė.

null
Kovo 11 d. muziejaus lankymas nemokamas!
2017-03-06
img
Kviečiame kovo 11 d. apsilankyti Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Muziejaus lankymas nemokamas!
null
Įdomiausios eksponatų istorijos!
2017-02-27
img

Grafai Tiškevičiai – sena ir garbinga Lietuvos didikų giminė. Kilę iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės rytinių rusiškų žemių bajorų giminės, jie aktyviai dalyvavo politiniame ir kariniame valstybės gyvenime: buvo vaivadomis, lauko etmonais, senatoriais, LDK raštininkais, iždininkais ir seniūnais. Vytauto Didžiojo karo muziejuje yra saugoma šios giminės kolekcija, apie kurią renginio metu Jums ir papasakos istorikė V. Sapjanskienė. Be muziejuje saugomų kolekcijų, galima rasti ir įvairių eksponatų, slepiančių įdomiausias istorijas. Todėl antroje šių pokalbių dalyje istorikas A. Pociūnas atskleis netikėčiausias eksponatų paslaptis.

Norite visa tai išgirsti? Apsilankykite muziejuje kovo 1 d., trečiadienį, 15 val!

null
Dovydo Pancerovo knygos "Kiborgų žemė" pristatymas!
2017-02-24
img

 

Kovo 2 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje žurnalistas Dovydas Pancerovas pristatys debiutinę knygą „Kiborgų žemė“.

Ši knyga – portalo 15min inicijuoto socialinio projekto dalis. Savo pirmojoje knygoje „Kiborgų žemė“ D. Pancerovas atvirai pasakoja apie keliones į frontą rytinėje Ukrainoje, apie ten užklupusius pavojus ir išgyvenimus. Autorius atskleidžia ir savo vidinę kelionę – nuo karo romantizavimo iki suvokimo, kad didvyriškos fronto istorijos kuriamos ant žmogiškumo palaikų.

 

null
Kviečiame į knygos pristatymą!
2017-02-21
img

Vasario 21 d., antradienį, 15 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje bus pristatoma knyga „Trijose žvalgybose. Lietuvos kavalerijos kapitono istorija“. Tai neeilinio Lietuvos kariuomenės karininko, Vokietijos ir JAV žvalgybos agento gyvenimo ir veiklos istorija. Per jo biografiją turime galimybę susipažinti su Vokietijos ir Amerikos žvalgybos veikla.


null
Nemokamas muziejaus lankymas Vasario 16 d.
2017-02-13
img
Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Vytauto Didžiojo karo muziejaus lankymas nemokamas! #VDKM #vasario16
null
Parodos „Išsaugota ateities kartoms“ atidarymas
2017-01-18
img

Vasario 15 d. 13 val. kviečiame į Vytauto Didžiojo karo muziejų! Bus atidaroma Lietuvos kariuomenės kūrėjo savanorio, kolekcininko Zigfrido Jankausko daiktų ir meno kūrinių kolekcijos paroda „Išsaugota ateities kartoms“. Paroda skirta Napoleono I apsilankymo Lietuvoje 205-osioms metinėms paminėti. Z. Jankauskas pristatys sukauptas vertybes, atspindinčias 1812 m. įvykius Lietuvoje, kurie padėjo tautai nepamiršti labai svarbios laisvės ir nepriklausomybės idėjos.

 

null
Kalėdinė popietė Vytauto Didžiojo karo muziejuje!
2016-12-09
img

Vytauto Didžiojo karo muziejuje gruodžio 21 d. (trečiadienį) 15 val. vyks kalėdinė popietė „Tegul ramybė būna tau Kalėdų dovana“. Kauno berniukų ir jaunuolių choras  „Varpelis”  dovanos kalėdinių giesmių koncertą. Choro meno vadovas – Ksaveras Plančiūnas. Ateikite pasidalinti šv. Kalėdų džiaugsmu! Renginys nemokamas.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media