Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pažaislio muzikos festivalis: „Nepriklausomybės gimimas“

2018-08-27
image

2018-ieji – valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Šia proga Pažaislio muzikos festivalis sugrįžta į VI-ąjį Kauno fortą. Rugpjūčio 29 d., trečiadienį, visus kauniečius ir miesto svečius kviečiame apsilankyti renginyje, skirtame valstybės šimtmečio sukakčiai paminėti – „Nepriklausomybės gimimas“.


Nuo 17 val. iki 20 val. turiningą programą kauniečiams ir svečiams ruošia Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Lietuvos kariuomenė. Muziejaus edukatoriai ves išskirtines edukacines programas, pristatys tarpukario ginklus, o virtuali realybė ne tik nukels į karinio lėktuvo vidų, bet leis išbandyti ir taiklumą. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono ir Karo policijos kariai pristatys naudojamą techniką ir ginkluotę, gros LK Karinių oro pajėgų orkestras, Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos kariai įrengs pirmosios pagalbos mokyklėlę, kurioje instruktoriai demonstruos pirmosios pagalbos veiksmus, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos kariai pristatys tarnybos būdus Lietuvos kariuomenėje, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai iškilmingai pakels Lietuvos Respublikos vėliavą.


Nuo 20 val. Pažaislio muzikos festivalis pakvies į įspūdingą koncertą vidiniame forto kieme – „Nepriklausomybės gimimas“.


Renginys nemokamas. Lauksime Jūsų!

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media