Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinė operacija „Žinių bomba“

2017-03-08
image

Esate pasiryžę nuotykiams? Laiką muziejuje norite praleisti ne nuobodžiai, bet aktyviai ir įdomiai? Domina Lietuvos karybos istorija?


Vytauto Didžiojo karo muziejus, norėdamas supažindinti lankytojus su Lietuvos karybos istorija,  muziejaus erdvėmis ir eksponatais, kviečia apsilankyti nuotaikingoje edukacinėje programoje „Karinė operacija „Žinių bomba“. Būtent šioje programoje bus galima pajusti karišką dvasią, skirtingose muziejaus erdvėse ieškoti paslėptų „žinių bombų“, užrakintų kodinėmis spynomis, jas atkoduoti, viduje rasti užduočių ir per kuo trumpesnį laiką jas išspręsti. Tai linksma ir aktyvi veikla: dalyviams reikės skaičiuoti, šifruoti, bėgioti, ieškoti, spręsti rebusus, dėlioti dėliones, apžiūrėti šovinius ir ginklus, bendrauti naudojant racijas ir atsakyti į įvairiausius klausimus. Atlikdami užduotis jie įsisąmonins svarbiausias istorines datas bei faktus, išmoks atpažinti bei vertinti istorijos šaltinius, mokysis dirbti komandoje ir bendradarbiauti.


Edukacinė programa, skirta 6–12 klasių moksleiviams, suaugusiems ir šeimoms.

2018-04-19 11:14

Edukacijos poskyris

Gerbiami edukacinių programų dalyviai, Dėl ekskursijų ar edukacinių programų užsakymų prašome mums skambinti tel. nr. 8 37 32 09 39. Dėkojame.
2018-04-19 11:07

Edukacijos poskyris

Laba diena. Kol kas tokiu metu turime laisvą laiką ir galėtume Jums priimti, tačiau prašome su mumis susisiekti dėl tikslenės informacijos telefonu 8 37 32 09 39. Dėkojame. P.s. užsakymas bus priimtas ir galios tik susisiekus nurodytu numeriu.
2017-04-18 13:24

Irina

Laba diena, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos 7c kl. mokiniai ir aš kl.auklėtoja Irina Žernakova 26 balandžio norime dalyvauti edukac. programoje „KARINĖ OPERACIJA „ŽINIŲ BOMBA“. Norime sužinuoti ar yra galimybė? Ačiū
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media