Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo maršo garsai

2017-01-26
image

Ar žinai, kad muzika yra neatsiejama nuo kariuomenės gyvenimo jau daugelį šimtmečių? Gal teko girdėti kaip skamba senovinis pučiamasis muzikos instrumentas ragas ar styginis instrumentas liutnia? Koks išradimas yra liutauras? Kodėl į mūšio lauką XVIII a. kariai nešdavosi būgnus, fleitas ir kitus instrumentus? Ar tikrai karo maršai buvo tokie svarbūs įvairių šalių kariuomenėms? Galbūt kovos lauke skambanti muzika galėjo prisidėti prie šalies pergalių?


Nori išgirsti ne tik atsakymus į šiuos klausimus, bet ir pasiklausyti maršų arba pats juos sukurti ir pažaisti muzikinį magnetinį žaidimą? Jei taip, susitikime Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacinėje programoje KARO MARŠO GARSAI!   

 

Edukacinė programa skirta 6 –12 klasių moksleiviams, kariams, suaugusiems, šeimoms, senjorams ir neįgaliesiems (ypač su regos negalia). Užsakymai priimami telefonu (8 37) 32 09 39 arba el. paštu [email protected] .

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media