Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Pamoka? Pramoga! Išvažiuojamoji edukacinė programa atveža istoriją pas Jus!

2016-02-29
image

Išvažiuojamoji edukacinė programa - tai pramoga, talpinanti istorines žinias ir žaidimus. Tokia veikla gali tapti renginio dalimi arba tiesiog smagiai paįvairinti dieną mokykloje mokiniams ir mokytojams.

Kiekvienai edukacinei programai muziejaus darbuotojai atsiveža priemones patys. Taip pat tokios edukacijos parankios finansiniu atžvilgiu, nes mokyklai nereikia planuoti transporto mokiniams atvykti ir parvykti. Tokioje edukacijoje gali dalyvauti kelis kartus daugiau žmonių, negu muziejuje priimamose edukacijose (įprastai registruojamos grupės iki 20 žmonių). Kartu sutaupoma ir laiko. Edukatoriai atsiveža visas edukacines priemones, nuo rašiklių iki ginklų, nuo filmų iki geros nuotaikos, todėl įspūdžių tikrai nestigs.

Ir jeigu manote, kad tokioje edukacinėje programoje sudalyvauti negalėsite, nes nelankote mokyklos - klystate. Edukacinės programos skirtos visiems norintiems. Kai kurios savo turiniu yra skirtos jaunesnio amžiaus žmogeliukams, tačiau didžioji dauguma siekia su Lietuvos karybos istorija supažindinti kiekvieną norintį. Tad norėdami gerai ir turiningai praleisti laiką muziejuje arba ieškodami pramogos per teminį vakarėlį pasikvieskite ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukatorius. Jie atveš jums gerą nuotaiką ir turiningą pramogą.

Panašiai kaip ir kilnojamąsias parodas, išvažiuojamąsias edukacines programas galima užsisakyti skambinant arba rašant į muziejų.

 

Sąlygos:

  • Išvažiuojamoji edukacija organizuojama mažiausiai trims grupėms po 20-30 asmenų. Tai gali būti ir trys skirtingos programos iš tuo metu vykdomų Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacinių programų sąrašo.
  • Kviečiantis išvažiuojamąją edukacinę programą už Kauno miesto ir rajono ribų kelionę organizuoja užsakovas.
  • Programos kaina yra 20 eur. vienai grupei + po 1 eur. kiekvienam dalyviui.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media