Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Tarp žemės ir dangaus. Lietuvos kariuomenės technika 1918–1940 m.

2019-07-22
image

 

Kilnojamoji paroda „TARP ŽEMĖS IR DANGAUS. LIETUVOS KARIUOMENĖS TECHNIKA 1918-1940 M." iš parodų ciklo „Lietuvos kariuomenės istorija", kuris buvo pradėtas rengti 2018 m. minint Atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-metį kartu su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

 

Vos susikūrusiai Lietuvos kariuomenei 1918-1920 m. teko kovoti už Lietuvos laisvę. Nepriklausomybės kovų kontekste neišvengiamai reikėjo ir materialių karinių resursų. Lietuvos kariuomenė buvo apginkluota užsienio ir savos gamybos technika. Parodoje glaustai ir išraiškingai pateikiami naudotos karo technikos pavyzdžiai, o QR koduose papildomai siūloma pasižiūrėti į karo technikos spalvines improvizacijas bei labiau pasidomėti Lietuvos kariuomenėje naudotais tankais, šarvuotais traukiniais.

Parodoje panaudoti vaizdai iš Vytauto Didžiojo karo muziejaus rinkinių bei parodos partnerio - Lietuvos centrinio valstybės archyvo.

 

 

Šią parodą galite užsisakyti telefonu +370 37 22 28 47

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media